דוח של מחלקת המדינה האמריקאית: ישראל במקום הראשון במאבק בסחר בבני אדם!

משרד המשפטים מוסר: במהלך 2018 זוהו בישראל 59 קורבנות סחר ועבדות, נפתחו 139 חקירות פליליות, והוגשו 22 כתבי אישום בעבירות הקשורות לסחר בבני אדם ולסחר בזנות.

גם בישראל לא ויתרו על ההכנסות השחורות הללו, והתפתחה בארץ “תעשייה” שלמה של סחר בנשים למטרות ניצול מיני, הכוללת הברחה, כליאה, ניצול וסחיטה.

על-פי ההערכות שהעלו הגורמים המקצועיים בעבר, מגלגלת התעשייה הישראלית הזאת כמיליארד דולר בשנה.

1/3 מקורבנות הסחר בבני אדם הם ילדים הנמכרים לתעשית הזנות 😢

חברים יקרים,
בחמש השנים האחרונות קרן dōTERRA Healing Hands תרמה מעל 6,000,000 דולר כדי לסייע במאבק בסחר בבני אדם. השנה גם אנחנו מצטרפים למאבק.
החל מ 1 לאוקטובר 2021 ההכנסות ממכירת המוצר dōTERRA Hope Touch,
ותתרום את כל הסכום לטובת המאבק.
כדי לעזור לנו לעשות את ההבדל, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להוסיף את doTERRA Hope Touch להזמנתכם בתאריכים האלו. לאחר מכן, dōTERRA Europe תחשב את כל ההכנסות ממכירת המוצר ולמעשה תכפיל את הסכום, כאשר כולו יתרם לארגון O U R Operation Underground Railroad.
ברצוננו לתת לכם קצת יותר מידע על המאבק ועל הארגון הזה, הנה הסבר קצר לעיונכם:
מהו ארגון Operation Underground Railroad ?
O.U.R מבצע רכבית תחתית – הוא ארגון שסלל את הדרך למיגור מוחלט של סחר בילדים לצורכי מין באמצעות תכנון מבצעי חילוץ ותיאום תהליך התאוששות לקורבנות.
ההכנסות ממכירת הבושם אתרי Hope Touch של doTERRA יסייעו במימון תוכניות טיפול נוספות ומשימות הצלה, כמו גם בהעלאת המודעות לנושא הסחר בילדים.
למידע נוסף על O.U.R אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של הארגון: https://ourrescue.org/
תמונת המצב על סחר בילדים לצורכי מין עגומה ומזעזעת:
סחר בילדים הוא המפעל הפלילי שצומח בקצב המהיר ביותר בעולם כיום.
דו”ח עולמי של האו”ם בנושאי סמים ופשיעה (UNODC) מ–2016 חשף כי כמעט שליש מכל קורבנות הסחר בבני אדם ברחבי העולם הם ילדים. כמעט כל מדינה בעולם מושפעת מהתופעה הנוראית הזו, בין אם כמדינת מוצא, מעבר, או יעד לקורבנות. 

הצטרפו אלינו למאבק למען עתיד טוב יותר בארץ ובעולם 🙏

052-6861018