הועדה המייעצת המדעית של dōTERRA

המסירות של dōTERRA  לעבודה עם שירותי בריאות מודרניים הובילה לשותפויות הולכות וגדלות עם מתקנים רפואיים בעלי שם עולמי. מתקנים אלה משתמשים בשמנים אתריים של dōTERRA מדי יום כדי לשפר את התוצאות עבור המטופלים ואת סביבת העבודה עבור הצוות. השותפויות הרפואיות מעצימות את dōTERRA לגלות שימושים יעילים ובטוחים יותר של שמנים אתריים כהשלמה לרפואה המודרנית.

dōTERRA  הרכיבה ועדה רפואית מדעית מייעצת של מומחים מובילים בתחומי רפואה שונים, החל מרפואת שיניים ועד כירורגיה אורטופדית. 

dōTERRA  פועלת ישירות עם אנשי מקצוע אלה בתחום הבריאות והקהילה הרפואית הגדולה יותר בפיתוח וקידום השימושים בשמנים אתריים בסביבות קליניות.

ד"ר דיויד היל, DC, יו"ר הועדה המדעית המייעצת

במשך שנים רבות, ד”ר דיוויד היל ניצל את היתרונות של שמנים אתריים בשיטות בריאות מודרניות כרופא. הוא ידוע בכל העולם כמומחה בשמנים אתריים ורפואה אינטגרטיבית.

ד”ר היל משתף פעולה עם רופאים, מדענים ובתי חולים ברחבי העולם, מגדיר ומבסס את השילוב הרפואי והשימוש בשמנים אתריים בפרקטיקות בריאות מודרניות לטיפול בהנחיה עצמית. 

הוא מנחה את ההתקדמות במדעי השמנים האתריים באמצעות מספר מקורות מובילים באוניברסיטאות ובמחקר, ומספק הבנה מעמיקה יותר לשמנים האתריים והשימוש בהם. הוא אורח קבוע בתוכניות רדיו וטלוויזיה רבות וחיבר מספר ספרים ופרסומים אחרים. 

השמחה הגדולה ביותר של ד”ר היל נמצאת בחינוך והעצמת אחרים ובני משפחתם לקחת אחריות על בריאותם.

ד"ר ברניק ריגס, יו"ר יוזמות וחדשנות בבריאות קלינית

ד”ר ברניק ריגס נולד בלפאייט, אינדיאנה, אך גדל במקומות שונים בעולם. הוא רופא משפחה מוסמך. בשנת 2001, הוא סיים את לימודיו בקולג’ לרפואה של אוניברסיטת אריזונה בטוסון תוך כדי קבלת חלק מההכשרה שלו ברפואה משלימה ואלטרנטיבית. לאחר סיום לימודיו, הוא זכה להשתתף בתוכנית המגורים לתרגול משפחתי של מקאי-די, שהביאה אותו ואת משפחתו לאוגדן, יוטה. הוא נהנה לטפל בכל הספקטרום של רפואת המשפחה וחבר באקדמיה האמריקאית לרופאי משפחה.

 ד”ר ריגס שימש כמנהל רפואי של חמשת מרפאות עמוסות, בינהן גם עבור בית אבות ושתי קבוצות הוספיס.

הוא שימש גם כמנהל הרפואי של צפון יוטה עבור Revere Health  בין השנים 2014–2017.

לד”ר ריגס יש עניין רב בבריאות מבוססת ערכים והוא נלהב משינוי המקצוע למען שיפור ורווחתם של המטופלים והרופאים.

הוא זכה לקבל את פרס היוקרתי “נבחר המטופלים” במשך שבע שנים רצופות.

כעת הוא יו”ר המועצה המייעצת הרפואית וסגן נשיא ליוזמות קליניות עבור dōTERRA . הוא נהנה להשתמש בשמנים בביתו ולשלבם בפרקטיקה הרפואית שלו כדי להעצים את חייהם של החולים.

חשיבות שיתופי פעולה עם רופאים, ד"ר ברניק ריגס

ד"ר פול ווינטרטון MD, מנתח אורטופדי

ד”ר פול וו. ווינטרטון הוא מנתח אורטופדי מוסמך. הוא קיבל את התואר הרפואי שלו מבית הספר לרפואה בהרווארד ב-1993 והשלים את התמחותו בכירורגיה אורטופדית במיו Mayo Clinic בשנת 1998.

הוא התמחה בהפרעות עצם ומפרקים בניתוחי כתף וברכיים ושחזורים ברפואת ספורט, כמו כמו גם שחזור כף הרגל והקרסול בפיניקס, אריזונה.

נכון לעכשיו, ד”ר ווינטרטון מכהן במועצת חברי המועצה של האקדמיה האמריקאית למנתחים אורטופדיים.

מזה שנים הוא דוגל בשילוב ושימוש מעשי בשמנים אתריים בפרקטיקה שלו. כחבר בוועדה המייעצת המדעית של dōTERRA, הוא חוקר כיום את המדע הבסיסי, ביולוגיה של התא והיישום הקליני של שמנים אתריים. הוא תומך חזק בשימוש מעשי בשמנים אתריים ובתוספי תזונה בבית, כמו גם בסביבה הקלינית הרפואית המערבית המסורתית, במיוחד בהתייחס לרווחת העצמות והמפרקים.

ד"ר ראסל ג'יי אוסגותורפ, MD

ד”ר ראסל ג’יי אוסגותורפ, MD, מנהל רפואה ראשי של dōTERRA וסגן נשיא ליוזמות רפואיות ומדעיות.

ד”ר ראסל הינו מנהל רפואי מנוסה שהוכשר במחלות זיהומיות בילדים, והגיע לחברת dōTERRA מרשת המרפאות Intermountain Healthcare המתמקדות בבריאות ומניעה באמצעות שיטות רפואיות אינטגרטיביות, מבוססות מדעית.

ד”ר אוסגותורפ קיבל את התואר הרפואי שלו מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת מקגיל, השלים את התמחותו בבית החולים לילדים בדנוור, קולורדו, ומילגת מחלות זיהומיות בילדים בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת וושינגטון.

לפני הצטרפותו לדוטרה היה ד”ר אוסגותורפ מנהל רפואת ילדים ויו”ר מחלקת ילדים בבית חולים במשך עשרים שנה. ד”ר אוסגותורפ מחויב לספק למטופלים שירותי בריאות באיכות גבוהה באופן שהוא גם חומל ובטוח.  ויש לו שפע של מומחיות בהובלת שינוי ולכן, הקים מרפאות המתמחות בדיסציפלינות רבות.

“הגעתי ל dōTERRA כדי שאוכל לקדם סביבה המעצימה את המטופלים בה הם מרגישים שהאדם כולו מטופל ולא רק הסימפטומים שלו”, אומר ד”ר אוסגותורפ. “אני מאמין ש dōTERRA  נמצאת בעמדה לשדרג את מערכת הבריאות בדרכים חדשניות וחיוביות שיאפשרו לאנשים את החופש וההזדמנות הגדולים ביותר לשפר באופן דרמטי את בריאותם ובריאות משפחתם. אני נרגש לצאת לשינויים החדשים והמרגשים שבפתח ומצפה לעבוד עם ד”ר היל והצוות המצוין של dōTERRA כדי להפוך את השינוי הזה למציאות”.

ד"ר ניקול סטיבנס PhD

ניקול סטיבנס עורכת מחקרים בשמנים אתריים במשך יותר מ-20 שנה. היא עבדה במעבדות בקרת איכות בתעשיית התזונה, כמו כן במעבדות מחקר אקדמיות באוניברסיטת יוטה ובמכון לחקר הסרטן של אוניברסיטת נבאדה לאס וגאס  היא לימדה קורסים בכימיה וביוכימיה באוניברסיטת בריגהם יאנג-איידהו Brigham Young University–Idaho  UNLV.

ניקול חוקרת שמנים אתריים של doTERRA מאז הקמת  בשנת 2008. כיום היא משמשת כמנהלת מחקר קליני. המחקר העיקרי שלה סובב סביב ביוכימיה של שמנים אתריים הקשורים ליישום בבני אדם, בין שאר היבטים של מדעי השמנים האתריים הנמשכים באופן פעיל על ידי צוות המחקר הקליני.