בין המאבק האינסופי במהלך החיים, העומס בעבודה מתישה אותך מעומס, או זה שהתחלת להתאמן ולהכנס לכושר, גופך יתריע בפניךאותך  על כל השפעה שלילית תמיד באותה צורה: אי נוחות.

טיפול עצמי קטן הוא צעד ראשון הנותן את ההקלה הנדרשת כאשר מרגיעים לאי נוחות. אחרי הכל, תמיכה בתפקודי גוף בריאים מביאה לבריאות ותנועתיות כללית גדולה יותר לאורך כל החיים.

נושא זה – הקלה, יתמקד כיצד לשמור על תגובה דלקתית בריאה בגוף, מכיוון שכולנו רוצים להרגיש במיטבנו כדי שנוכל לחיות את החיים בתנאים שלנו.

מומחים יתמקדו כיצד חלק ממוצרי הדגל של  חברת דוטרה כמו Deep Blue, Copaiba, ואחרים שעשויים להפתיע אותך, עוזרים לשמור על חיוניות, למנוע מתח מתמשך ולהתאושש מההשפעות של תשישות פיזית, נפשית ורגשית.

כיצד מגיב גופנו לדלקת?

המדע שמאחורי תחושת אי הנוחות  וכיצד ניתן להשתמש בשמנים אתרים לתמיכה בגוף, מאת המנתח האורטופדי, ד”ר פול ווינטרטון.

Dr. Paul Winterton, MD, Orthopedic Surgeon
ד”ר פול ווינטרטון מנתח אורטופדי מוסמך

 בשנת 1993 סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת הרווארד לרפואה והשלים את התמחותו במרפאת מאיו בשנת 1998. כמו כן התמחה במכון להפרעות עצם ומפרקים בניתוחי שחזור כתפיים וברכיים וברפואת ספורט, וכן התמחה בשחזור כף הרגל והקרסול בפיניקס, אריזונה. ד”ר וינטרטון מכהן כיום בוועד המועצה של האקדמיה האמריקאית לכירורגים אורטופדים.

במשך שנים רבות הוא דוגל בשילוב ושימוש פרקטי בשמנים אתרים במרפאה. כחבר במועצה המייעצת המדעית של חברת  dōTERRA, הוא חוקר כיום את המדע, הביולוגיה של התא והיישום הקליני של שמנים אתרים. הוא תומך נלהב בשימוש מעשי בשמנים אתריים ותוספי תזונה בבית, כמו גם בסביבה הקלינית הרפואית המערבית המסורתית, במיוחד בתחום רווחת העצם והמפרקים.

הסוד מאחורי התערובת דיפ בלו

יחד נצלול עמוק אל תוך הכחות העמוק, דיפ בלו ® עם ד”ר היל כשהוא מסביר את המדע שמאחורי תערובת השמנים האתרים הזו, כמו גם כיצד כל כל סדרת דיפ בלו יכולה לתמוך בך בכל יום ויום.

Dr. David Hill D.C, Executive Vice President, Chief Medical Officer / Chairman, Scientific Advisory Committee

ד”ר דיויד היל, סגן נשיא בכיר, קצין רפואה ראשי / יו”ר, ועדת ייעוץ מדעית

במשך שנים רבות ד”ר דיוויד היל ניצל את היתרונות של שמנים אתרים בתהליכי של רווחת החיים המודרניים, וכרופא הוא מומחה ידוע בשמנים אתרים וברפואה אינטגרטיבית.

ד”ר היל משתף פעולה עם רופאים ובתי חולים ברחבי העולם המגדירים ומבססים את האינטגרציה הרפואית והשימוש בשמנים אתרים בתהליכי רווחה מודרניים.

הוא מטפח השכלה והתקדמות במדעי השמנים האתרים באמצעות מספר שלוחות אוניברסיטאיות ומחקריות המספקות מדע חדשני למשתמשי השמנים האתרים.

הוא אורח לעיתים קרובות בתוכניות רדיו וטלוויזיה רבות וחיבר מספר ספרים ומאמרים בתחום. ד”ר היל עומד בראש עידן חדש המוקדש להעצמת אחרים לקחת אחריות על רווחתם העצמית.

הסוד מאחורי התערובת דיפ בלו

יחד נצלול עמוק אל תוך הכחות העמוק, דיפ בלו ® עם ד”ר היל כשהוא מסביר את המדע שמאחורי תערובת השמנים האתרים הזו, כמו גם כיצד כל כל סדרת דיפ בלו יכולה לתמוך בך בכל יום ויום.

למי מיועד הקורס ארומתרפיה מודרנית?

Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Sit amet luctus venenatis lectus magna fringilla urna porttitor rhoncus. Nibh venenatis cras sed felis.

ליצירת קשר