מכתב מדוויד סטרלינג

חברי משפחת dōTERRA היקרים,

בפברואר ציינו שנה מאז פרץ לחיינו משבר הקורונה העולמי.
תוך כדי מחשבה על 12 החודשים הבלתי-רגילים האלו, הרגשתי מוקיר תודה גדולה לכל אחד ואחת מכם, ומהקהילה הנפלאה שיצרנו יחד. כמובן שעם זאת אני מודע גם לאובדן החיים, למחלה, לבידוד ולעוגמת הנפש שנחוו במהלך הזמן הזה.

ייתכן והדבר הקשה ביותר בתקופה זו היה חוסר הוודאות היומיומי: מתי נחזור לשגרה? מתי ייפסקו הסכסוכים האזרחיים? מתי ישכך הפחד? מתי נוכל להתכנס שוב וליהנות מחיוכים, חום וחיבוקים יחד עם אחרים?

 
במהלך ההכרה בהבדלים העמוקים בין התקופות, מצאתי את עצמי נזכר בתקופה אחת של חוסר ביטחון משמעותי: שנת 2008. ארה”ב מצאה את עצמה באחת ההתרסקויות הכלכליות הכואבות ביותר בהיסטוריה המודרנית. ההשלכות של המשבר היו מהירות וכלל-עולמיות: חסכונות התאדו. עבודות נעלמו. בתים עוקלו. ובמהלך כל התקופה הזו השקנו את dōTERRA.
 
כשהתחלנו, רבים הביעו את תמיהתם על ההחלטה שלנו להקים את dōTERRA. עם זאת, במבט לאחור, אני רוחש הערכה עצומה להשפעה הממתנת והמקדמת שהייתה לאותה התקופה על חיינו ומעשינו. התקרבנו יותר למשפחות שלנו. נפטרנו מהמיותר. שילבנו זרועות עם חברים מרחבי הגלובוס. אני חושב שמתישהו בעתיד נביט לאחור על השפעותיה של שנה זו עם תובנות דומות.
 
אני כבר הספקתי להתרגש עמוקות מלראות את הדרך שבה הגיבה משפחת dōTERRA להגיב לאירועים האחרונים: בחוסן מתמיד, בברית של חברות ובצדקה. אנשי הוולנס אדבוקייטס (WA) וחברי הצוות הארגוני שלנו הסתגלו במהירות לנסיבות המשתנות, תוך שהם שומרים על החזון והערכים המייסדים שלנו. ואכן, במהלך 12 החודשים האחרונים הגענו להישג מדהים באמצעות:
 

ואכן, במהלך 12 החודשים האחרונים הגענו להישג מדהים באמצעות: 

תרומה של למעלה ממיליון דולר למאמצי הסיוע בהעלמת הנגיף, בכל רחבי העולם. 

  • תמיכה בלמעלה מ- 300 אלף משרות באמצעות מאמצי הגיוס הגלובאליים שלנו והשפעה על יותר מ- 1,166,000 אנשים הודות למשרות אלו.
  • חגיגות 10 שנים לקרן doTERRA Healing Hands עם תרומות גלובאליות בסכום מצטבר של למעלה מ- 30 מיליון דולר.
  • פתיחת בית החולים הייעודי שלנו, Sanaag , המספק שירותי בריאות קריטיים ומצילי חיים לכמה מהאוכלוסיות הנזקקות ביותר בסומלילנד, כולל אוכלוסיית קוצרי הלבונה היקרים שלנו.

לצפיה בבית החולים בסומאליה לחצו כאן על הסרטון

לצפיה בעצירת סחר בילדים לחצו כאן על הסרטון

הרשימה הזו היא רק על קצה המזלג. 

ואכן, מודל היצור יוצא הדופן שלנו הכין אותנו לתקופות מאתגרות. הודות לתכנון אסטרטגי עם רשת הספקים הגלובלית שלנו והודות לסבלנותכם, הצלחנו לספוג כמה הפסקות ראשוניות במוצרי On Guard ומידי פעם גם כמה מוצרים אחרים בחודשי המגיפה הראשונים. 

אולם, מאז ביצענו שיפורים משמעותיים בכדי להבטיח שמירה על זמינות המוצרים האהובים עליכם. למעשה, הביקוש למתנות החשובות שלנו ברחבי העולם גדל באופן אקספוננציאלי במהלך 12 החודשים האחרונים, עם משפחות שחיפשו פתרונות אינטגרטיביים לחיזוק בריאותם ואיכות חייהם.

בסופו של דבר, השנה האחרונה שאמנם לא תישכח במהרה, ביססה את וודאותי בטוב ליבה של האנושות ובחשיבותה של המשימה האנושית המרכזית של dōTERRA.
 

שלכם, דייוויד סטירלינג Founding Executive, CEO