150 שימושים לערכת HOME לבית ולמשפחה

15 שימושים לתערובת און גארד, ON GUARD

 1. הקלה עונתית. שימוש בדיפיוזר בתערובת On Guard  בכל זמן בו אתם מודאגים לגבי הסביבה- בית ספר, מכון כושר, כנסיות/בתי כנסת ומקומות התכנסות צפופים אחרים.

 2. קבלו הגנה מוגברת. מערבביםב מס טיפות On Guard עם 2 טיפות שמן אתרי לימון בדבש או סירופ אגבה בכפית כדי להרגיע את הגרון במהלך החורף.

 3. לניקוי שטיחים. מוסיפים 15 טיפות On Guard לכוס קורנפלור או סודה לשתייה. מערבבים, ומפזרים עם מברשת על השטיח למשך שעה. שואבים ומנקים את השטיח.

 4. לניקוי האמבט בצורה משביעת רצון. ערבב 5-6 טיפות עם חצי כוס סודה לשתיה לניקוי האמבט תוך ויתור על כל הכימיקלים וחומרי ההלבנה.

 5. הגנה טבעית לבריאות כל היום. On Guard מכיל תפוז בר, ציפורן, קינמון, אקליפטוס ורוזמרין שעוזרים ותומכים במערכת החיסונית.

 6. הדפה זה דבר מדהים, ניתן לשים כמה טיפות של On Guard במסנן האוויר של הרכב או של המזגן בבית כדי לחסל טחב ולמנוע יציאת אוויר מעופש מצינור האוורור!. 

 7. שיפור את המערכת החיסונית. יש אנשים שמגבירים את צריכת האבץ או ויטמין C (דרך שתית מיץ תפוזים) בכל סתיו. להגנה נוספת, ניתן להוסיף למיץ כמה טיפות של On Guard.

  כמה טיפות בקפסולה צמחית לבליעה. וזה עושה פלאים!

 8. עזרה למתודולוגית הדיבור. אם אתה אדם שנוטה לעמוד קרוב מדי לאנשים שאתה מדבר איתם או שאתה שנואם מול קהל, אתה יכול להכין שטיפת פה מגנה. 120-170 מ”ל מים מוסיפים טיפה של On Guard, אם תגרגר את שטיפת הפה, תשדרג את הדרך בה אתה מעביר מסרים.

 9. הפה יודה לך. נסה להתיז On Guard עם מעט מים לאחר אכילה או מרח טיפה ישירות על השיניים והחניכיים (או הוסף טיפה למשחת השיניים) כדי להרגיע חניכיים מגורות. לקבלת מברשת שיניים נקיה יש לאכסן אותה ללילה בכוס מים עם 3-5 טיפות On Guard.

 10. צריך להוציא את פח האשפה מהארון החשוך? זו הקרקע האידיאלית להתפתחות ריחות לא נעימים. כאשר מוציאים את הזבל, יש לרסס על הארון למטה מים עם On Guard. On Guard Cleaner (מהאהובים עלי!) גם מעולה למטרה זו.

 11. טיפול בריח תנורים לאחר ניקוי. השומנים השחורים לא יוצאים בקלות, לאחר מחזור של ניקוי עצמי של התנור, כדאי לרסס שמן אתרי לימון ו- On Guard על פנים התנור. זה יוציא את הריח השמנוני וגם את הריח של מנקה התנורים.

 12. מכשיר הכושר יכיר תודה. לפני שעולים על הויניל המיוזע בחדר הכושר, כדאי לרססו במים עם On Guard. נגב את המשטח, חבריך המזיעים יודו לך.

 13. להיות מוגנים בנסיעה/טיול. הרבה פעמים בטיול אתה נשאר ללא תרסיס חיטוי שימושי. הכן לעצמך- על ידי ערבוב 5 כפות ג’ל אלוורה, 4 כפות מים, 1/4 כפית ויטמין E ו- 8-10 טיפות On Guard, ומזיגת התערובת לבקבוק לחיץ.

 14. שיתוף הוא מצוין….אבל לא תמיד! כמה טיפות של On Guard עם מים בבקבוק תרסיס יפעל פלאים (יחטא) על ידיות, מעקות ומשטחים מזוהמים.

 15. עולה ריח מסריח מהצינורות של מכונת הכביסה בזמן השטיפה? הוסף On Guard למכונה בכל מחזור שטיפה, יש לזה את כל יתרונות ה- On Guard על הכביסה ובנוסף, לכביסה יהיה ריח נהדר.

15 שימושים לשמן אתרי טהור, ארגנו OREGANO

 1. נשארים רגועים עם אורגנו. האם אתה מודאגים לגבי ההיגינה במקום ציבורי? הילדים מסתובבים יחפים? הרגליים סופגות הרבה לכלוף וזיהומים? מריחת טיפה אחת של טימין/טימוס וטיפה אחת של אורגנו מעורבבים בשמן קוקוס של יהפוך את הרגליים לנקיות ומאושרות.
 2. התענג איזה טעם. טיפה אחת של שמן אורגנו אורגני ברוטב הפסטה, ברוטב פיצה, על צלי או כל מנה אחרת יעשיר את הטעם. האורגנו הוא כל כך חזק שיתכן שתרצה לשפוך את הטיפה לכף ואז להשתמש בקיסם כדי להוסיף לאט את השמן למתכון.
 3. ההגנה הטובה ביותר היא התקפה. כדי לשמור על ניקיון הבית יש לערבב 3 טיפות של אורגנו עם מים בבקבוק תרסיס ולרסס בפינות המקלחת, הכיור יעוד אזורים לחים וחשוכים.
 4. \”איטליה הקטנה\” בבית. הוספת טיפה בזיליקום וטיפה אורגנו לירקות או ערבובם בשמן זית וחומץ בלסמי לטבילת לחם.
 5. עונת הסנדלים. מרח טיפה אחת של אורגנו מהול ב 6 טיפות שמן קוקוס לריכוך הקוטיקולה ולטיפול בעור הפגום (מחוספס, מוכתם, קשה) שמשתלט על אזור הציפורן. האורגנו מגן מפני זיהומים.
 6. הקלה על בעיות העיכול. אורגנו עוזר ליצור סביבה רגועה  שהינה בלתי ידידותית ל\”אלו שאין להזכיר\” שמעיקים על מערכת העיכול שלנו.
 7. יעילות טבעית. שמנים אתריים עובדים במהירות במערכות הגוף. השנה, אם השינויים בעונות השנה מדכדך אותך, הכן תערובת מ- 3 טיפות אורגנו, 5 טיפות On Guard, 5 טיפות מללאוקה ו-5 טיפות לימון בקפסולה צמחית (Veggie Caps) לבליעה. תכונות השמנים האלה יגרמו לך להרגיש יותר טוב.
 8. מחמם פלא. טיפה אחת של אורגנו בכמה טיפות שמן קוקוס לעיסוי מהיר של כפות הידיים והרגליים יעזור לחמם את הגוף.
 9. לנשימה ללא מאמץ. כשמדובר בנשימה ללא מאמץ, הכנסת אורגנו למערכת דרך Veggie Caps תזרז את היכולת לפנות את הפסולת מהמערכת.
 10. יציאת חירום נוחה. כאשר מערכת פינוי הפסולת הנוזלית בגוף לא תקינה, זה לא נוח. מיץ חמוציות הוא נהדר, אבל אורגנו במערכת יכול לנקות אותה ולעזור לך להרגיש טוב.
 11. מטרה. המקור שגורם לעור לא נעים מראה. בעורו של כל אחד יכולים להיות פגמים, בליטות או שהעור רגיז. אותם המאפיינים שגורמים לאורגנו להיות מעולה בבליעה,  גורמים לו להיות יעיל גם במריחה. יש להשתמש במשורה! האורגנו מאוד חזק. לדלל 1 טיפה של אורגנו ב 4 טיפות שמן קוקוס.
 12. זמן לתה ממריץ. ביום חורף קר, הוספת אורגנו לתה חם יפעל פלאים על הגוף והנשמה.
 13. היזהר ממזון נושא מחלות. לאורגנו יש תכונות שיכולות לנטרל את ההשפעות שנוצרות מטיפול, הכנה ואכסון לא תקין של מזון. אורגנו בשילוב שטיפת ידיים ידוע כתורם לבריאות המזון.
 14. היזהר ממזון נושא מחלות. לאורגנו יש תכונות שיכולות לנטרל את ההשפעות שנוצרות מטיפול, הכנה ואכסון לא תקין של מזון. אורגנו בשילוב שטיפת ידיים ידוע כתורם לבריאות המזון.
 15. פחות הוא יותר. כמעט בכל השימושים, יותר אורגנו הוא לא התשובה. אורגנו הוא אחד מהשמנים שבו בדרך כלל טיפה אחת היא כל מה שצריך. כאשר נעשה שימוש לא תקין בשמן, יש לדלל את העוצמה שלו במידת הצורך.

15 שימושים לשמן אתרי טהור, לבונה FRANKINSENCE

 1. להרגיע.  לשאוף יחד עם לבנדר ומנטה ולמרוח על הצוואר כדי להרגיע ולהקל על המתח.
 2. להזין את העור. טיפה של לבונה על 3 טיפות שמן נשא או קרם ללא ריח ליופי וזוהר של העור.
 3. הרחב את האהבה. ללבונה ריח נפלא שמרומם את מצב הרוח. בשימוש כבושם תרומם את מצב הרוח ותגביר את הערנות.
 4. ידיים עייפות? שפשף את הלבונה על הידיים לאחר יום עבודה פיזית קשה כדי לקדם תגובה דלקתית תקינה.
 5. זמן ריכוז. שפשף 1-2 טיפות לבונה על הרקות והחלק האחורי של הצוואר כדי לשפר את הריכוז.
 6. ציפורניים מפלדה. מזג אוויר יבש יכול להשפיע על ציפורניים. נסה למרוח לבונה כדי לחזק ציפורניים חלשות.
 7. טוב לבריאות בגביע. לבליעה יומית- דלל טיפה לבונה בכפית דבש או בתה צמחים כדי לשמור על בריאות טובה.
 8. מרגיע מצב רוח. מריחת לבונה על תחתית כפות הרגליים מרגיעה ומצמצמת תנודות במצב הרוח. ניתן להשתמש בזה בהיריון ובזמן הלידה להרגעה . להדפה בחדר או למריחה על אזור החזה או מאחורי הצוואר.
 9. אנרגיה לתאים. לבונה היא חלק מסינרגיה מורכבת לתאים כי היא מקדמת התפתחות תאים בריאים. אז, לשים לבונה ב- Veggie Caps כדי לתמוך בתאי גוף בריאים.
 10. אין יותר חרדות. השתמש בלבונה כדי להקל על רגשות חרדה וליצור מצב רוח חיובי! נסה לשלב את הלבונה עם מנטה ותפוז בר בכפות הידיים, שפשף את הידיים ושאף עמוק. תערובת זו תעזור גם לצורך החמור של אנשים שצריכים להתעודד סביב השעה שלוש בצהרים.
 11. להיות צעיר. הלבונה מקדמת עור צעיר, זוהר. מאטה את סימני ההזדקנות על ידי צמצום מראה הפגמים בעור. טפח על האזור הבעייתי עם טיפה אחת של לבונה על שמן נשא.
 12. להירגע ולחיות מחדש. כניסה לאמבט חם ומרגיע עם לבונה תרגיע את העצבים או הדפה של הלבונה בחדר הרחצה תוך כדי הירגעות באמבט.
 13. גילוי לב מרגיע. לבונה שמשה במשך מאות שנים לטיפול בפיגמנטציה, בעיות עור ולמעשה כמעט בכל מה שקשור בעור. היא נוגדת הזדקנות עור, מרח ישירות את הלבונה על העור ונגב את העודף עם צמר גפן.
 14. הקלה בכאבי שרירים. השתמש בלבונה עם קומפרס של קרח לאחר עבודה פיזית או ביום חם כדי להצטנן ולהירגע, או השתמש בקומפרס חם כדי להרגיע שרירים עייפים או התכווצויות שרירים.
 15. סאונה אישית. הוספת כמה טיפות לאחר הרחצה למקלחת רטובה לשטיפה אחרונה. תיהנו מהריח הארצי, האדים יצרו סאונה אישית עבורכם.

15 שימושים לשמן אתרי טהור, לבנדר LAVENDER

 1. אמבט לבנדר. הכנס מעט שמן אתרי לבנדר יחד עם מלח אפסום למי האמבט לחוויה הרגיעה במיוחד.
 2. מנוחה מראש ועד בוהן! לאחר יום קשה על הרגליים או עבודה קשה, שפשף לבנדר עם עשב לימון על כפות הידיים והרגליים.
 3. להוציא את החומצה מהחומץ. הוסף 4-5 טיפות לבנדר לחומץ תיתן לו ריח יותר נעים.
 4. תיקון מהיר. ערבב 2/3 שמן קוקוס ו-1/3 שמן לבנדר בבקבוק תרסיס קטן או בקבוק רולר כדי לעזור לטפל בגירויי עור שקשורים בשפשוף. נהדר עבור ילדים  קטנים!
 5.  מרדים. שפשף על כפות הרגליים לשינה יותר רגועה.
 6. תיהנו ממזרן נקי. פזרו תערובת של כוס סודה לשתיה עם 10 טיפות שמן אתרי לבנדר על המזרן. אפשר לתערובת להיות על המזרן לפחות שעה ואז שאב כדי לנקותו. אפשר לשלב גם כמה טיפות של אקליפטוס, מנטה, ציפורן או רוזמרין.
 7. אאוץ’ זה חם! בפעם הבאה שבה מישהו לא מבין כי המחבת/סיר עדיין חמים, מרחו שמן לבנדר על האזור כדי להרגיע את הגירוי, להפחית את האדמומית והנפיחות.
 8. סוד הקוואקר. מלאו צנצנת מזון לתינוקות בשיבולת שועל, הוסיפו 5-8 טיפות שמן אתרי לבנדר. כאשר רוצים לנקות את הפנים, הוסיפו מים לתערובת וזה הופך לפילינג מעולה. גם כמות קטנה תיצור אפקט משמעותי.
 9. טריק לזמן השינה. כמה טיפות לבנדר על הכרית יעזרו לתינוק או מבוגר חסרי מנוחה להירדם ולישון.
 10. טוויסט לטעם. לבנדר מוסיף טעם ייחודי וטעים למרינדה, לחמים, עוגיות, שלגונים ואפילו לדבש ולסירופ.
 11. אפטרשייב תוצרת בית. השתמש לאחר גילוח כדי להרגיע ולרכך את העור ולהפחית את האדמומית ותחושת הכוויה שנגרמו על ידי הגילוח.
 12. הוצא את \”אואץ\” החוצה. טיפה אחת של לבנדר תעזור להקל על חניכיים רגישות, שפתיים יבשות או סדוקות, שריטות או שפשופים ולאחר כווית שמש.
 13. ניקוי המוח. מרח לבנדר על הרקות ועל אחורי הצוואר כדי להקל על רגשות של חרדה וסטרס ולקדם בהירות מחשבתית.
 14.  טיפול בבטן הריונית. למרוח לבנדר על הבטן המגרדת בזמן ההיריון.
 15. סבון טיפולי וסבון כביסה. אם ריח הסבון ירד, אפשר להוסיף לבנדר עבור יתרונותיו הארומתרפיים הנוספים. מה שמוסיף לחוויית הניקיון.

15 שימושים לשמן אתרי טהור, לימון LEMON

 1. חיסול ריחות לא נעימים. בפעם הבאה שאתה מבשל מגוון בינלאומי של מנות בעת ובעונה אחת ויש לך ערבוביה של ריחות, הקפד לפזר שמן אתרי לימון לנטרול הריחות.
 2. להפטר מדברים דביקים. שמן אתרי לימון מצוין להסרת דבק מעץ, שאריות דבק ממדבקה, טוש פרמננט, אפילו מסיר מסטיק מהשיער!
 3. הכנס חיות למים שלך. אם אין טעם במים בעירך, הוסף לימון לקנקן המים במקרר. הוסף קרח, נער היטב. אתה תאהב את הטעם!
 4. שיפוצניק חבר. יכול להיות צבע טרי על הקירות, ריח טרי באוויר! פזר שמן אתרי לימון בזמן הצביעה או שיפוץ הבית.
 5. כביש. הקלה בזמן טיול עם הרכב. בפעם הבאה כשאתה יוצא לטיול משפחתי או עם חיות מחמד \”מעל הנהר דרך היער\”, הספג בכדורי צמר גפן (או בחומרים סופגים אחרים) שמן אתרי לימון והנח על פתחי האוורור.
 6. יתרון. ראשית פזר שמן אתרי לימון כדי לרומם ולהמריץ את מצב הרוח. לאחר מכן, פנק את עצמך על ידי ערבוב כמה טיפות של לימון עם מללאוקה ושמן קוקוס ומרח על רגליים עייפות, יבשות וסדוקות.
 7. משפר טעם. הוסף שמן אתרי לימון כל פעם שאתה מבשל עם מיץ לימון (סלמון על מנגל, פאי מרנג לימון, גרדת לימון)כדי להעמיק את הטעם ולהעשירו. תה מרגיע בחורף, אתה יכול פשוט להוסיף שמן אתרי לימון כדי להתחמם למים, תה צמחים ודבש.
 8. דחיפת אנרגיה. כאשר אתה חסר מוטיבציה או אנרגיה,  שפשף טיפת לימון על הידיים ועל הצוואר מאחור או אפילו על הקרקפת. תהיה מופתע מכוחו של הניחוח הלימוני!
 9. ריח לימון טבעי. הוסף כמה טיפות שמן אתרי לימון למי השתיה שלך. הוספת הלימון תעשה את השתיה לחוויה טובה יותר עבורך תוך כדי ניצול תכונות הניקוי של שמן אתרי לימון! כלי הזכוכית ינצוץ כקריסטל.
 10. מגביר כושר לימוד. לימון בהדפה יחד עם מנטה בכתה או במהלך שיעורי הבית יעזור לילדים להישאר ערים וממוקדים.
 11. מתאים לניקוי כללי. ערבב 5-6 טיפות שמן אתרי לימון עם מים וחומץ בבקבוק ריסוס, רסס וטהר משטחים. מתאים לניקוי דלפקי מטבח ומכשירים מנירוסטה. לסטייל של נירוסטה ערבב שמן אתרי לימון עם שמן זית וקבל את התוצאות הטובות ביותר.
 12. שמור על מה שיש לך. השתמש בשמן אתרי לימון כתרסיס כדי להגן על פרי חתוך עד להגשה.
 13. ריענון ריחות רעים. כאשר המטלית מפיצה ריח רע במטבח, הוסף שמן לימון לאבקת הכביסה, השרה את הכביסה ללילה, לשטוף, יבש את המטלית והמטבח יריח הרבה יותר טוב!
 14. הזנת העור והריהוט. כדי לשמור על העור ולמנוע סדקים השתמש במטלית ספוגה בלימון. כמו כן כמה טיפות של שמן אתרי לימון בשילוב של שמן זית יעשה פוליש נהדר לריהוט.
 15. ריח לימוני לכביסה. במקום דפי מייבש, הוסף כמה טיפות של שמן אתרי לימון על מטלית לחה והנח יחד עם שאר הכביסה במייבש. הקפד לשמור על טמפרטורה נמוכה בזמן הייבוש, טמפרטורה גבוה תפחית את השפעות השמן.

15 שימושים לשמן אתרי טהור, מנטה PEPPERMINT

 1. תמיכה בבריאות מערכת הנשימה. דלל טיפה שמן מנטה בשמן קוקוס ומרח מתחת לאף כדי לתמוך בפתיחת דרכי הנשימה ובנשימה קלה.
 2. קירור כפות הרגליים חמות. הוסף מנטה לקומפרס קר על הרגליים כדי לקררן.
 3. שבירת החום הקייצי. שמר בקרבת מקום בקבוק ספרי עם מים וכמה טיפות שמן אתרי מנטה, במיוחד כאשר אתה רוצה להתקרר באמת!
 4. האם הבל הפה מסריח? השתמש בטיפת מנטה עם לימון במים לשטיפת פה מרעננת. זה מרענן את הנשימה ויבנה אמון במפגשיך הקרובים.
 5. קחו נשימה עמוקה. שאף עמוק כדי להמריץ את תפקודי הנשימה ולהגביר את הערנות.
 6. מתוחים? מרח מנטה עם לבנדר על הצוואר כדי להקל על המתח והלחץ.
 7. שיתוף פעולה. מנטה מצוינת לקירור מפרקים בלי לעשות אמבט קרח.  השמן עוזר להרגיע אי נוחות בשרירים ובמפרקים.
 8. בטן רגועה. שפשף על הבטן או בלע כדי להרגיע אי נוחות במערכת העיכול.
 9. שקשקו את זה. הוסף טיפה מנטה לשייק שוקולד לקבלת טעם משופר.
 10. לאפס את התיאבון בשניות. רוב האנשים אוכלים עד שהם מרגישים מלאות. מנטה בהרחה תעזור לשלוט בדחף לאכול ג’אנק פוד. זו דרך טובה לשלוט בתיאבון ולהרגיש מלאים מהר.
 11. נסיעה על הכביש. אל תירדמו ליד ההגה! שאפו מנטה מתוך ממחטה או ישירות מהבקבוק כדי להשאר ערים בנהיגה ארוכה.
 12. לעורר את החושים. לפני שאתה מתחיל להתאמן, מרח קצת מנטה על החזה או פשוט שאף עמוק מתוך הבקבוק. לאחר האימון, הוסף מנטה לשמפו כדי לעורר את החושים ולעזור לבריאות הקרקפת.
 13. כאשר המועד האחרון מתקרב (למשל להגשת עבודה, דו\”ח) אתה עובד שעות ארוכות יותר ומסיים מאוחר. במקום לאכול חטיפי אנרגיה מלאי סוכר כדי לקבל כוח כמו לפני \”קילומטר נוסף\” שאפו עמוקות מהמנטה ותרגישו מחודשים ומוכנים להמשיך.
 14. שחרור מחסום כתיבה של סופרים. מנטה תומך במחזור הדם ומאפשר לך לחוש אנרגטי ולשמור על הזרימה היצירתית. טפטוף מנטה על חולצתו של ילד ישפר את ריכוזו וערנותו בזמן הלימודים.
 15. הוספת טעם. מנטה מוסיף טעם נפלא לכל מה שקשוק בשוקולד. מוסיפים טיפה למשקאות שוקולד ולמאפים. יאמי!

15 שימושים לשמן אתרי טהור, מללוכה עץ התה MELALEUCA TEE TREE

 1. היפרד מתחושת השריפה לאחר גילוח! מרח לאחר גילוח כדי למנוע גירוי בעור, ניתן לערבב שמן מללוכה עם בקבוק של שמן קוקוס וליצור תכשיר לחות מצוין. לתועלת נוספת ניתן להוסיף גם לבנדר או לבונה.
 2. הוסף חיוניות לקרם לחות. כדי להרגיע את העור בזמן הטיפול השגרתי של הבוקר והערב, הוסף טיפה שמן אתרי מללוכה לקרם לחות. ניתן גם למרוח על כתמי עור כחלק מתוכנית הניקוי היומית.
 3. לניקוי אמבט. ערבב 10 טיפות שמן אתרי מללוכה בחצי כוס סודה לשתיה ו-1/4 כוס חומץ לניקוי השירותים.
 4. כדי להיפטר מריחות מעופשים שנגרמו מאוורור לא תקין יש להוסיף כמה טיפות של שמן מללוכה לאבקת הכביסה.
 5. מגבונים תוצרת בית לתינוקות. חותכים גליל מגבות נייר לחצי ומניחים במיכל אחסון עם 2 כוסות מים חמים, 2 כפות שמן קוקוס ו-3 טיפות מכל אחד- מללוכה ולבנדר. כאשר הנוזל נספג, להוציא את הגליל מהקרטון ולמשוך מגבונים מהמרכז.
 6. כאשר הסבון לא פועל. שמן מללוכה מצויין להסרת כתמי טוש מהעור.
 7. תרופה לטוסיק תינוקות. לטיפול בעור מגורה של התינוק, ערבב שמן קוקוס עם לבנדר ולבונה ומרח על הישבן המגורה.
 8. שהיה ארוכה בשמש? מרח על העור במהלך החופשה המשפחתית או לאחר יום עבודה ארוך בשמש.
 9. שינה על מצע נקי. בכל החלפת סדין רסס מללאוקה על המזרן.
 10. למטיילים. קח אתך את שמן המללוקה בתיק בטיול הבא לטיפול בחבורות. מללוכה הוא מחטא נהדר לשריטות וגירויי עור אחרים.
 11. לומדים מן העבר. היסטורית, מללאוקה שימש לניקוי פנים ולטיפול בבעיות עור וציפורניים.
 12. שיפור תפקודי מערכת החיסון. מללוכה בהדפה או במריחה על תחתית כפות הרגליים. כדאי לשלב עם תערובת On Guard  כדי לחזק את המערכת אף יותר.
 13. ניקוי נטול כימיקלים. דלל 8-10 טיפות מללאוקה בבקבוק תרסיס עם מים לניקוי רחבי הבית. נהדר לשימוש במקומות לחים בחדרי אמבט!
 14. החבר הכי טוב של הספורטאי הצעיר. מרח ישירות על כפות הרגליים והציפורניים לאחר תרגול ובמיוחד אחרי רחצה, שחיה או כל פעילות גופנית שמתרחשת במקום ציבורי בעל תנועה רבה.
 15. בריא, טוב לך. עסה את השמן בתחתית כפות הרגליים ועל החזה כדי לקדם את הבריאות הכללית, במיוחד במהלך החורף. מדי פעם כאשר יש גירויי עור, מרח מללאוקה ישירות על האזור המגורה או בתוספת שמן קוקוס.

15 שימושים לתערובת השמנים הטהורים, דיפ בלו DEEP BLUE

 1. שפר את האימון. עסה על השרירים לפני ואחרי התרגול כדי להפחית אי נוחות.
 2. כאבים ליד שולחן המחשב. לאחר שעות של עבודה על המחשב, החדר את השמן לכתפיים ולצוואר בעיסוי עמוק כדי להתאושש ולהרגיע את המתח בשרירים.
 3. אצבעות זריזות . דיפ בלו נהדר למי שמקליד שעות ארוכות על מקלדת המחשב. החדר את השמן לתוך הידיים, האצבעות ופרקיהן לפי הצורך.
 4. גדילה. עיסוי רגלי הילדים לפני השינה עם השמן כשהוא מהול בשמן קוקוס יעזור לטפל בכאבי גדילה.
 5. היכן המלגזה? אם אתה מרים משקל כבד באימון או במהלך העבודה, דיפ בלו יתמוך במתח של השרירים בגב התחתון.
 6. לטוב ולרע. החצי הטוב יותר שבך יודה לך לאחר עיסוי בדיפ בלו. השתמש בכמה טיפות מהשמן על שמן נשא לעיסוי רקמות עמוק טיפולי.
 7. לאורך ואיכות חיים. דיפ בלו מכיל הליקריסיום וטנסי כחול שכאשר משתמשים בהם בקביעות הם יכולים לקדם את בריאות השרירים והעצמות לטווח ארוך.
 8. בדיקה לאחר משחק. כאשר הילדים מגיעים חבולים לאחר פעילות ספורטיבית, מרח דיפ בלו על האזורים הפגועים כדי לסייע ולתמוך בזרימת דם למקום.
 9. לשמור על שליטה. השתמש בדיפ בלו כדי לשמור על תגובה דלקתית נורמלית בתאים.
 10. מרפק טניסאים. שמור את ה- דיפ בלו לידך במשחק הטניס הבא, כך שתוכל לשמור במשך המשחק על מרפקים רעננים!
 11. שרירים במצב מעולה. כאשר השרירים מאומצים או כשיש חסרים תזונתיים, מדי פעם יכולה להיות התכווצות שרירים. לטיפול בהתכווצות נסה לעסות דיפ בלו לאזור.
 12. טיול האופניים הכי מוצלח…בעבר. הכנס מס’ טיפות של דיפ בלו בתוך בקבוק קטנטן כך שתוכל לקחת אותו בקלות לטיול האופניים הבא שלך.
 13. הטוב שבשני העולמות. דיפ בלו מקרר מצד אחד ומחמם מצד שני. הוא מקרר את המפרקים אך מחמם את השרירים ובכך מרגיע כאבי שרירים או עצמות.
 14. טוב כמו מכונה משומנת. דיפ בלו שומר את ברכי הרצים במצב מעולה. מריחה לאחר ריצה ארוכה תסייע להרגיע את המפרק ולקדם את בריאות השרירים.
 15. כבר לא בן 18! כאשר אתה משחק כדורסל כמו בימים הטובים בצעירותך וזה קורה! מרח דיפ בלו ומעליו קומפרס חם יתמוך בזרימת דם תקינה ויקדם תגובה דלקתית תקינה.

להצטרפות למועדון הלקוחות שלנו באמצעות מעבר ל:

15 שימושים לתערובת השמנים הטהורים זן העיכול ZEN GEST

 1. אילוף הבטן. מרח תערובת דייגסטזן על בטנו של ילדך שסובל מכאבי בטן. מריחה לפני השינה תעזור לו גם לישון טוב יותר! דלל טיפה אחת מהתערובת בשמן קוקוס לעיסוי בטן כואבת של התינוק.
 2. מו מו…בו בו. שים תערובת דייגסטזן בקפסולה של Veggie Caps כאשר יש יותר מדי חלב בבטן.
 3. מלח קטן. להפלגה חווייתית על ספינת תענוגות הקפד להביא עמך את תערובת דיגסטזן. אז אתה יכול לאכול כמה שאתה רוצה ותערובת דייגסטזן תעזור לך לאזן את הבטן והעיכול.
 4. מעבר לנהר ודרך היער. טיולים ארוכים טובים לחיזוק האחווה המשפחתית. אל תתנו למסלולים המתפתלים להרוס לכם את החוויה! הדפת תערובת דייגסטזן מדי פעם תעזור לשמור על בטן רגועה לכולם. זה נהדר גם בהפלגה לסוגיה השונים.
 5. מערבולת באופק. כיף לטוס ליעדים חדשים אבל מערבולות אוויר מהוות בעיה לבטן. בעת הטיסה, ודא כי ברשותך תערובת דיגסטזן.
 6.  עליה חדה במתח ובלחץ. תערובת דיגסטזן עוזרת להרגיע מעי/בטן רגיזים אבל ניתן גם למרוח על הרקות כדי להקל על המתח והלחץ בסינוסים.
 7. החבר הכי טוב. כאשר אנחנו מאוד עסוקים, לעיתים קרובות התזונה שלנו סובלת. אנחנו אוכלים בשעות הלילה המאוחרות, מדלגים על ארוחות, אוכלים מזון מהיר, ג’אנק פוד וכדומה. אם לוח זמנים קדחתני הופך את מערכת העיכול לקדחתנית נסה להשתמש בתערובת דיגסטזן!
 8. מזון שומני, בטן רגיזה. מזון בקפיטריה מכיל בד\”כ רמות שומן שיכולים לגרום לאי נוחות. למניעה, קח כמוסה של Veggie Caps עם תערובת דיגסטזן לפני שאתה נכנס לקפיטריה.
 9. ילדים לא יבלעו כמוסת דייגסטזן. כדי להקל על העיכול של הילד שים טיפה של דייגסטזן במי האמבט. זה יתמוך בעיכול בריא.
 10. עזר בחג. לאחר ארוחת חג גדולה, עסה את תערובת דייגסטזן על הבטן כדי לעזור לעיכול המזון ולעבור את החופשה בקלות.
 11. יציאות סדירות. בפעם הבאה שאתה תרגיש כאב בטן או תחושה של קלקול קיבה, תעזור לעצמך עם טיפה דייגסטזן במים או בחלב אורז/סויה מדי יום.
 12. ריח פה ניטרלי. השתמש ב 1-2 טיפות דייגסטזן בתוך CC120-170 מים לשטיפת הפה בלילה אם אכלת מזון בעל ריח חזק כמו שום, בצל, קארי ועוד. אם אתה אוהב את טעמו של השוש, תאהב גם את טעמה של תערובת דייגסטזן כי היא מכילה שמן אתרי שומר.
 13. דאגה בקרנבל. מתחילים עם הקרוסלה ומסיימים ברכבת הרים. ודאו שאתם יוצאים מהבית עם תערובת דיגסטזן אתך כדי שתוכל ליהנות עם כל בני המשפחה!
 14. יוצא החוצה? קחו אתכם את תערובת דייגסטזן. תערובת זו יכולה להתמודד עם הדבר הגרוע ביותר לעיכול שהמקום האהוב עליכם יכול לספק.
 15. הקלה במסעדה חדשה. כאשר יוצאים למסעדה חדשה לא מוכרת, קל לקבל בעיות עיכול. ע\”י נטילת תערובת דייגסטזן בכמוסות צמחיות מראש ניתן למנוע את השפעתם של מזונות מסוימים ולמנוע אי נוחות.

15 שימושים לתערובת השמנים הטהורים נשימה BREATHE

 1. להרגיש צלול וחופשי. ערבב טיפה אחת של אייר וטיפה אחת של ווינטרגרין בקערת מים חמימים. קרב את הראש מעל הקרה, כסה את הראש במגבת לחה ושאף עמוקות. מפתיע עד כמה שזה עוזר!
 2. מתעמל בחוץ, בבנין? כופים עליך חימום או קרור, הגוף מזיע, אבק נשאף לריאות…. תשלובת לא בריאה. מרח תערובת אייר לפני האימון כדי להמריץ ולשפר את הנשימה במהלך האימון.
 3. כמו מוריד גשם. טיול בטבע מיד לאחר ירידת גשם שמטהר את האוויר הוא חלום. מאחר ואתה לא יכול לשלוט על הגשם, נסה למרוח תערובת אייר. זה הדבר הבא הכי טוב!
 4. נמצא על מטוס, אוטובוס או רכבת? מרחב סגור בו האוויר עומד יכול להיות קלסטרופובי. אם אתה נצא בחללים כאלה אתה יכול לשחרר את עצמך נפשית ורגשית על ידי שימוש בתערובת אייר.
 5. מרגיש תקוע ליד שולחן, משרד קטן או קוביה? קל ונוח לטפטף טיפה אחת של אייר על כף היד, לשפשף את כפות הידיים ולשאוף את הארומה. זה יתמוך בבריאות דרכי הנשימה, ישפר את הריכוז ועשוי להרגיע את כולם סביבך!
 6. חדר שינה תקני בקולג‘. חדרי המגורים בקולג’ אינם ידועים בגודלם העצום או באיכות האוויר שבהם. כאשר אתה נתקל \”בפעם הראשונה שלך לבד\” בחדר שבו משולבים יחד ריחות של בישול לא מוכר, בגדים מסריחים לאחר אימון או בשל הגיינה לא טובה, תערובת אייר היא החבר הכי טוב שלך.
 7. כאן זה כמו גן חיות! כאשר אתה נמצא בבית של מישהו אחר בו יש ריחות של בעלי חיים (ריח מעופש, קשקשים) זו לא צריכה להיות בעיה. נסה למרוח תערובת אייר על החזה ומתחת לאף לפני הכניסה לבית מלא בחיות מחמד. עוזר גם בקמפינג באזור טחוב או קרוואן טחוב.
 8. חזק את כוח המוח. תערובת אייר מכילה שמן אקליפטוס שידוע כמעורר את הפעילות המנטלית והנפשית. שמנים עוצמתיים כמו מנטה, לימון ומללוכה נמצאים אף הם בתערובת והם מושלמים למצבים בהם אתה לא מרגיש בקו הבריאות.
 9. אחד מהטריקים בתיק של אמא. טפטוף מספר טיפות מהתערובת על הכרית של כל ילד שזקוק לעזרה בנשימה אבל מסרב למרוח את השמן. התערובת עוזרת להסיח את דעתם מכל סיבה שמפריעה להם להירדם ומסייעת להם לשמור על נשימה תקינה. ולתוספת, אמא ואבא זוכים למנוחה גם הם.
 10. עוד כלי במאגר הכלים שעוזר לשבירת הרגלים. להתגבר על נדנודים זה קשה בלשון המעטה. לפעמים תופעות הלוואי משפיעות על הנשימה. תערובת אייר תעזור לך להיפטר מהרגלים גרועים  על ידי הקלה בנשימה תוך שמירה על בריאות הריאות והגרון.
 11.  שים טיפה מתערובת אייר על מסנן מכונת CPAP כדי לקבל תמיכה טובה יותר במהלך השינה בלילה. גם ללא קשר למכונה כדאי לשמור בקבוק רולר דל תערובת אייר בקרבתך כדי שתוכל למרוח תחת האף של האדם שנוחר ומשאיר אותך ער.
 12. עזרה לדרכי הנשימה כאשר הרגליים קרות בחורף. דרך פופולארית לחימום כפות הרגליים בחורף היא חימום שקית בד (מלאה באורז או בגרעיני תירס)במיקרוגל והנחתה למרגלות המיטה (ליד כפות הרגליים). הוספת מס’ טיפות של תערובת אייר תהפוך את זה לחוויה ארומטית מרגיעה וגם תקדם דרכי נשימה פתוחים.
 13. אין צורך בגאג’טים. דיפיוזר הוא נהדר, אבל כאשר אין דיפיוזר, טפטף טיפה אחת של תערובת אייר על כף היד, הוסף טיפה לבונה, אגרף את היד תוף השארת חור קטן ונשום דרך האגרוף. טכניקה פשוטה זו עושה פלאים!
 14. בית אבות. כאשר אנחנו הופכים למבוגרים, האנרגיה, המרץ והתשוקה לעשות דברים חדשים עלולה לרדת. מרכז מנוחה או טיפול בקשישים לא צריך להריח כמו כולם. הדפת תערובת אייר יכולה לשנות את ההרגשה במקום ולהפוך אותו לנעים יותר לתושבים וגם למבקרים.
 15.