הרשמה:

על מנת לרכוש באתר 4u2 עלייך להירשם תחילה לאתר (לא לדאוג, זהו תהליך קצר ופשוט שבסופו תהיי חברת מועדון שחשופה לכל המבצעים והעידכונים שלנו). על מנת להירשם כל שעלייך לעשות זה ללחוץ על כפתור ההצטרפות בצד שמאל למעלה של המסך, להכניס את השם, מייל וקוד סודי וסיימת! בפעם הבאה שתיכנסי ו/או תרצי לבצע קנייה, תכניסי את המייל שלך ואת הקוד הסודי, זה יקל עלייך בתהליך ההזמנה מכון פרטי המשלוח כבר יופיעו במידה והכנסת אותם ובמידה ותרצי לעקוב אחר ההזמנות שלך באתר תוכלי לעשות זאת דרך “החשבון שלי”.

קנייה בטוחה:

אצלינו באתר 4u2 מייחסים חשיבות מירבית לאבטחת מידע והאתר נבנה תוך חשיבות רבה לכללים בדבר אבטחת המידע והפרטיות באינטרנט ובאתר מסחר אלקטרוני בפרט.

על מנת לשמור על פרטיות ואבטחת המידע, סליקת כרטיסי האשראי באתר מבוצעת ע”י מערכת הסליקה של חברת iCount, חברה הפועלת בהתאם לתקני האבטחה המחמירים של חברות כרטיסי האשראי (PCI DSS). החברה נוקטת באמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור על אבטחת וסודיות המידע לרבות שימוש בפרוטוקול SSL להצפנת המידע. בנוסף, כפי שפורט בהסכם תנאי השימוש סליקת כרטיסי האשראי של רוכשים דרך האתר מתבצעת באמצעות ספק הסליקה והחברה אינה שומרת פרטי כרטיסי אשראי שנמסרו על ידי משתמשי האתר בשרתיה, למעט הזמנות מתמשכות אשר פרטי כרטיסי האשראי נשמרים בחברת הסליקה ככתוב.

אמצעי אבטחה:

חשבונך באתר 4u2 והמידע בו מוגנים בסיסמא. שימי לב שאת לא מספקת את הסיסמה שלך לאף אחד אחר. אנחנו לעולם לא נבקש את הסיסמה שלך בהודעות הדואר אלקטרוני או בשום צורה אחרת. יש לזכור להתנתק מהחשבון שלך ולסגור את חלון הדפדפן שלך כאשר מסיימים לגלוש  באתר, זה חשוב במיוחד אם את ניגשת ללסטר במקומות ציבוריים. נכון לעכשיו, זו הדרך הבטוחה ביותר להבטיח שאין לאף אחד גישה לחשבון שלך. אנו פועלים בכל האחריות נגד ניצול לרעה של נתוני התחברות וסיסמאות בשימוש. יתר על כן, אנחנו מתייחסים לנתונים כנכס שחייב להיות מוגן. אנו משתמשים באמצעי אבטחה מתקדמים כדי להגן על המידע האישי שלך מפני גישה לא מורשה ומפני גילוי.

איסוף נתונים:

כאשר את מבקרת באתר 4u2, אנו עשויים לאסוף ולאחסן מידע מהגלישה שלך כגון נתונים סטטיסטיים על דפים נצפים, תנועה אל לסטר  ומלסטר החוצה. נתוני מודעות, כתובת IP, מידע סטנדרטי ומידע מחברות אחרות, כגון נתונים דמוגרפיים וניווט.

החברה משתמשת בטכנולוגיית  cookies ובטכנולוגיות דומות במהותן לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר (להלן ביחד “העוגיות”), ובכלל זה בכדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, להתאמת האתר להעדפותיך האישיות ולצרכי אבטחת מידע. כאמור, החברה מקדישה  משאבים ונוקטת באמצעי אבטחה שונים למניעת חדירה למחשבי החברה ו/או מאגר המידע של האתר על מנת לסכל פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים האתר. עם זאת, אין החברה יכולה לאבטח את מחשבי החברה ו/או מאגר המידע של האתר אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור במידע. על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגדינו ו/או מי מטעם החברה עקב חדירות בלתי מורשות כאמור ו/או גילוי ו/או שימוש במידע הנובע מחדירות בלתי מורשות כאמור, מכח ההסכם ו/או הדין. אנו ממליצים לך לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים להגנת המידע בעת פעילותך באינטרנט. לדוגמא, שנה את הסיסמאות שלך לעיתים קרובות, השתמש בשילוב של אותיות ומספרים בעת יצירת סיסמאות, וודא שאתה משתמש בדפדפן מאובטח.

שימוש בנתונים:

המטרה העיקרית שלנו באיסוף מידע אישי היא לספק לך חוויה בטוחה, חלקה, יעילה ומותאמת אישית. אתה מסכים כי אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך ל:

* לספק את שירות הלקוחות והתמיכה שבקשת;
* לפתור מחלוקות ובעיות;
* למנוע פעילות לא חוקית ולאכוף את תנאי ההגבלות שלנו;
* אישית, למדוד ולשפר את השירותים ואת התוכן והפרסום שלנו;
* ליידע אותך על השירותים שלנו, שיווק ממוקד, עדכונים ומבצעי קידום מכירות;
* להשוות מידע ולאמת אותו עם צדדים שלישיים.

המידע האישי, כמו גם מידע על רכישות באתר (להלן: “המידע”), יישמרו במאגר המידע של האתר בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל”א – 1981, וייעשה בהם שימוש על פי הוראות סעיף זה ו/או על פי הוראות כל דין. במידע לא יעשה שימוש ו/או לא יועבר לחברה חיצונית למעט הזמנות שעוברות לספקים חיצוניים לצורך ניהול ומשלוח.

ביכולתך בכל עת להודיע את בעלי האתר בעל פה, באימייל אלקטרוני או הודעות כי ברצונך להסיר כל מידע אישי שקיים באתר ואנו מתחייבים לקיים זאת על פי חוק.

כללי:

אנו עשויים לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת על ידי פרסום התנאים המתוקנים באתר זה. כל התנאים המתוקנים באופן אוטומטי ייכנסו לתוקף 10 ימים לאחר שהם פורסמו בתחילה.

באתר קיימים קישורים אשר מפנים לאתרי אינטרנט אחרים. החברה עושה מאמץ לקשר לאתרי אינטרנט אשר לפי מיטב ידיעתה אינם פוגעים בפרטיות המשתמשים באתרי אינטרנט האחרים.  יחד עם זאת,  החברה איננה אחראית לתנאי השימוש ו/או למדיניות הגנת הפרטיות באתרי האינטרנט האחרים, לתכניהם וכל הקשור או הנובע משימוש בהם. שימושך בקישורים לאתרי אינטרנט אחרים ו/או השימוש באתרים אחרים, הינם על אחריותך הבלעדית.

החברה  אינה מעוניינת לקבל ממך כל תוכן או מידע שהינו סודי או מוגן על ידי זכויות כלשהן והינך נדרש להימנע מלהעלות לאתר ולפרסם בו כל מידע כאמור. על כן, ההתייחסות לכל תוכן או מידע שתמסור לחברה ו/או תפרסם באמצעות האתר או בכל אמצעי אחר לצורך פרסום (למשל בפורומים, תגוביות וכו’, ככל שישנם) תהיה כאל מידע לא סודי ולא קנייני. דע, כי במשלוח תכנים ומידע לפרסום, הנך מקנה לחברה רשיון חינם שאינו מוגבל בזמן, להציג, לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק, לשדר, להעמיד לרשות הציבור ולעשות בתכנים ובמידע כל שימוש אחר לפי שיקול דעתה. משמעותו של דבר היא שאינך זכאי, ולא תהיה זכאי בעתיד, לכל תשלום שהוא בגין תכנים כלשהם שתמסור לחברהו/או תפרסם באתר, כל זאת אלא אם, הסכם פרטני עם החברה מציין אחרת.

שאלות נוספות:

אל תהססי לפנות אלינו על ידי שליחת  דוא”ל ל   [email protected] בכל עת ועל כל שאלה שהיא.

שימוש מהנה ובטוח!

תקנון זה נכתב לנשים וגברים כאחד.