1. מטרת התקנון היא להגדיר את יחסי הגומלין בין המתאמנים, הגולשים והמנויים באתר לבין המרכז לאיכות חיים (תאגיד פור יו טו בע”מ 4U2 Corporation LTD ) וצוות העובדים שלה.
 2.  התקנון נוסח בלשון פשוטה ובהירה, ככל שניתן. למרות שהוא מנוסח לעיתים בלשון “זכר”, הוא מיועד לשני המינים ולכל מתאמן ומתאמנת באופן פרטני. צורה זו של ניסוח נעשתה מתוך טעמי נוחות בלבד.
 3. הגולשים, המנויים והרשומים באתר מוזמנים לפנות על כל שאלה בנוגע לתקנון למייל [email protected] או לטלפון נייד 052-6861018.
 4. אין לראות בכל יעוץ כל שהוא אשר ניתן למנויים או הגולשים באתר ע”פ בקשתם – ע”י מדריכי המרכז וצוות העובדים-כייעוץ רפואי. המתאמנים נושאים באחריות המלאה לקבלת עצה מהצוות המקצועי.
 5. הצטרפותו של כל מתאמנ/ת לאימונים או לתכנית הרזיה במרכז לאיכות חיים, מהווה את הסכמתו/ה לכל האמור בתקנון כנ”ל.
 6. אתר “המרכז לאיכות חיים 4U2” (להלן “האתר”) הוא אתר המשמש כאתר חברים לקידום אורח חיים בריא ורזה וכאתר ייצוגי עבור “תאגיד פור יו טו בע”מ” והבעלים אורלי ויהודה (ג’וד) סער, הנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
 7. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה.
 8. הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 9. ההרשמה כמנוי וההשתתפות בתכניות באתר מיועדת ומותרת לגילאי 18 ומעלה בלבד.
 10. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה. במקרה של קטין נדרש אישור רשמי חתום בכתב מלפחות אחד מההורים.
 11. אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.
 12. המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם הרופא המטפל, אתה מבין ומסכים שהמידע באתר אין בכוונתו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי, המידע מפורסם למטרות אינפורמציה בלבד ואין בכוונתו לתת עצה רפואית, אין המרכז לאיכות החיים 4U2 ומפעילי האתר אחראים על טעויות שנעשו בתום לב
 13. השימוש במידע שמופיע באתר נעשה באחריות המשתמש ומחובתו להתייעץ ברופא המטפל במידת הצורך, טיפול נכון בכל מצב גופני תלוי בגורמים אישיים משתנים רבים, ורק רופא מוסמך יכול להעריכם נכונה,
 14. לפני שאתה מתחיל בתכנית תזונה, תכנית אימון או שימוש בתוספי תזונה מומלץ תמיד להיוועץ ברופא ,אין המרכז לאיכות חיים 4U2 ומפעילי האתר אחראים על נזק שייגרם מיישום המידע המופיע באתר
 15. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
 16. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף התמיכה והליווי של המנוי.
 17. כאשר אתה שולח לנו אי-מייל, יוצר איתנו קשר בטלפון או בכל אמצעי אחר, או מבצע הזמנה באתר אתה מכיר בכך שנציגי השירות שלנו הם לא רופאים, ואין הם מורשים או יכולים לתת עצה רפואית. אתה מתחייב לא להעביר שום מידע שניתן לך בתור מידע רפואי, מידע בנוגע לבריאות או כל דבר אחר.
 18. כל מידע שאתה מעביר אלינו בין באמצעים אלקטרוניים, בכתב או בעל פה הופך לרכושו הבלעדי של האתר ואין הוא נחשב למידע סודי.
 19. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
 20. אין לעשות שימוש באתר לצורך פרסום, שיווק או הפצה של מידע פרסומי למעט פרסום שבוצע דרך מפעילי האתר ובתיאום בכתב, מפעילי האתר שומרים לעצמם את הזכות לבטל ואו לחסום  את חשבון המשתמש שיעבור על סעיף זה.
 21. הנך אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסם או תעביר באמצעות האתר. הנהלת האתר אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים או מועברים בין המנויים.
 22. השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 23. קניין רוחני, האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לתאגיד פור יו טו ולאתר המרכז לאיכות חיים 4U2 ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “המרכז לאיכות חיים 4U2” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “המרכז לאיכות חיים 4U2” בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 24. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת בשירות ואו תקלות טכניות באתר.
 25. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 26. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “תאגיד פור יו טו בע”מ ואתר 4U2 המרכז לאיכות חיים” ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה
 27. ניהול משתמשים ומבקרים באתר, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
 28. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “4U2 המרכז לאיכות חיים ואו תאגיד פור יו טו בע”מ ואו צוות האתר ואו מי מבעלי החברה ואו האתר”.
 29. גילוי נאות באתר זה עשוי להעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 30. הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן מודעות, “באנרים” או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.
 31. איזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב