ברוכים הבאים לכנס ה 5 "הקשר בין המוח, הרוח והלב" בסדרת הכנסים:

לדעת. לגעת. להבין.

פעמים רבות מתקיים בנו מצב בו המוח לוקח אותנו למקום מסוים אך הלב רוצה משהו אחר.
אז נמצא את עצמנו בצומת דרכים, לא יודעים לאן לפנות. המוח מזכיר לנו מה אנחנו לא יכולים או הפוך: לאן כדאי ורצוי להגיע. הלב העקשן, אמוציונאלי שכמותו, לא מתחשב בנתונים, מבקש את הכאן ועכשיו.
כולכם מכירים: הרבה רעש לבן בראש.

כיצד נסנכרן ביניהם? איך משפיע הדיסוננס בתוכנו? מה תפקידה של הנשמה בתוך אלו ואיך מזהים מה היא רוצה? כיצד משפיעים עלינו כאבי העבר בהחלטות ההווה?
מה אומרים על כל זאת המדע, הרוח, הביולוגיה והפסיכולוגיה.
על במת הכנס, יעלו המומחים הטובים בישראל, לפזר לנו את העשן, לעשות עמנו סדר במחשבות ולנפק עצות פרקטיות. הם יחשפו מידע חדש ומרתק אודות החיבור בין המוח ללב בשלל ההיבטים של חיינו.

איך כל זאת משפיע על מערכות היחסים שלנו עם בני הזוג ובלכתנו למצוא אהבה חדשה? מה קורה במשולש הזהב: המוח, הלב והרוח? מהי הדרך למצוא מזור לכאבים, ספקות ועצב, ולהמירם לשמחה, ביטחון והבנה, שיאפשרו לנו ללכת קדימה. כאשר הפער בין הרצוי למצוי מצטמצם, הרי שאנו הרבה יותר מאושרים.
המוח הוא מקור שמחייה את הלב והלב מאיר את המוח.
מי ינהיג , מי יחליט ואיך עושים זאת?

על שאלות אלו ועוד עליהן תקבלו תשובות בכנס העוצמתי

בילי בסגליק

את הכנס מפיקה ומנחה העיתונאית, העורכת והמגישה בילי בסרגליק, אשר שנים חוקרת, כותבת ומעלה לבמות נושאים העוסקים בחיים, חוכמה, דעת, העולם הפנימי של האנושיים במדיות השונות: עיתונות,
בתוכניות הרדיו שהיא עורכת ומגישה “רק דברים טובים” על תדר FM103.6 וכן מנחה ומפיקה ערבי שיח וכנסים.
בילי בסרגליק, מראיינת בדרכה הייחודית והעמוקה את המומחים על הבמה. בסרגליק רואה בהעלאה וחשיפת תכנים חכמים אלו שליחות.

הנושאים עליהם מדברים המומחים בכנס:

ד”ר נאדר בוטו קרדיולוג ומצנתר בכיר המחבר באופן מופלא וייחודי בין הגוף, הרוח והנפש, נשמה ורגש. ד”ר נאדר בוטו הוא כוכב בינלאומי בתחום הרוח והבריאות. הוציא לאור 7 ספרים רבי מכר ובעל מס’ מרכזים ברחבי העולם.
מלמד ומטפל בשיטה שהגה “שטיפה אנרגטית”. על הבמה, בראיון עומק ארוך, ידבר כיצד משפיעות המחשבות והאמונות על חיינו ובריאותנו.
מהי מהות האהבה, וכיצד משפיעה הנשמה על מערכות היחסים שלנו עם עצמנו ועם הסביבה. מי שולט בנו המוח או הלב וכיצד ניתן לחבר ביניהם?

ד”ר ליאת יקיר, מומחית בנבכי המוח האנושי, ההורמונים, הנוירונים והגנים, שמעצבים את הרגשות וההתנהגות שלנו. תדבר על המדע של האהבה והזוגיות, הביולוגיה של האושר, מוח, רגשות וקבלת החלטות. ד”ר יקיר היא ביולוגית, ד”ר לגנטיקה מולקולרית, מרצה וחוקרת את ההתנהגות האנושית ומומחית במדעי האהבה.

ד”ר ירון זפרן ד”ר למטפיזיקה, פסיכותרפיסט רוחני, מנהל המכללה ללימודים רוחניים מפתח שיטת הרטרו הילינג לתיקון הקארמה . ידבר על הקשר בן המוח, הלב והרוח ועל שחזור גלגולים קודמים והמעבר למימד החמישי.

פרופסור קלייר רבין מנהלת מכון קלייר רבין
ומטפלת באמצעות “שיטת החלקים”, בעלת תואר ד”ר מאוניברסיטת “ברקלי”, מומחית בטיפול זוגי, הקימה את התוכנית לטיפול משפחתי וזוגי באוני’ תל אביב. פרופסור רבין תדבר על בעיות תקשורת
ושתיקות מעיקות בזוגיות, על ירידה בתדירות ובתשוקה המינית, הפתרון דרך שיטת “החלקים”, איך פותרים מריבות וויכוחים חוזרים, האם ניתן להתגבר על בגידה ומה עושים כשהאהבה והסבלנות הוחלפו ביחס מזלזל ובטינה.

סער בן יוסף מטפל אלטרנטיבי רגשי, שחקן, במאי, יוצר סרטים.
סער, מטפל עצמתי בשיטה יחודית, באמצעות שמנים טבעיים של דוטרה וכאן גם מדגים טיפול קצר על אישה מהקהל שהתנדבה.

על התרבות

רוני ששון

קומיקאי וסטדנדאפיסט קורע עם ניסיון בימתי וטלוויזיוני שיפיל אתכם מצחוק.

 

ענת אורפז

משוררת, מחברת הספר “כשבאה האהבה אני משוררת לה” עם שירה יפה ונוגעת ללב.

תודות

את הכנס הפיקה העיתונאית, העורכת והמגישה בילי בסרגליק

צילום הכנס: נתן לוי, עריכה: סער בן יוסף

תודה שצפיתם, מקווה שנהנתם.

לפרטים והזמנות 052-2957377 מייל [email protected]