ארומה פיט Arōma Fit

בין אם אתם עושים ספורט בשביל הכיף, ירידה במשקל, בניית גוף או שריר, חיטוב, להיות פעילים עם חברים ובני משפחה, או רק בגלל שהבריאות חשובה לכם, ארומתרפיה ושמנים אתריים טהורים יכולים להיות חלק מועיל בכל שגרת אימונים שתבחרו. שמנים אתריים בטוחים, טבעיים, עוצמתיים, מה שהופך אותם שימושיים עבור משימות שונות הקשורות לאורח חיים בריא.
לכולנו יש סוגי גוף שונים, דנ"א ייחודי, דאגות בריאותיות אישיות וצרכים משלנו; עם זאת, שמנים אתריים טהורים יכולים בקלות להיות מותאמים לכל סוגי האימונים, ולהיות משולבים עם תזונה בריאה. שמנים אתריים טהורים מספקים יתרונות טבעיים אשר יסייעו לכם להגיע לכל מטרות הכושר שקבעתם לעצמכם.

אירועים קרובים

עתידי Events

יוני 2019
19 יוני
מלון דן פנורמה תל אביב, רחוב קאופמן 10
תל אביב, Israel
+ מפת גוגל
חינם

כנס הארומתרפיה הגדול בישראל במלון דן פנורמה

 אורלי ויהודה סער מייסדי המרכז לאיכות חיים 4u2 צוות המייסדים דוטרה ישראל dōTERRA Israel Founders Group ד"ר מרק רוסנובסקי רופא נבחרת ישראל בכדורגל במשך 40 שנה יקיר עיריית תל אביב  איגור לרנר מהנדס מזון צוות המייסדים דוטרה ישראל dōTERRA Israel Founders Group 19:00 - 19:30 התכנסות באולם יהודה, נא להגיע עם ברקוד לסריקה בטלפון(הגיע אליך...

ראה עוד »

כתבות אחרונות

מיתוסים על ארומתרפיה ובעלי חיים

מאת הוטרינרית ד"ר ג'אנט רואק, אוסטין ארצות הברית ישנו מידע מאוד מפחיד, שגוי ומנוגד על שמנים אתריים ובעלי חיים שמסתובב באינטרנט בתקופה האחרונה. בתקופת הפוסטיםם הויראליים כל אחד מקבל את "חמש דקות התהילה", וד"ר גוגל הוא לא בדיוק המקור המהמן והטוב לקבל את המידע הנכון עבורך. למעשה, אם הכלב שלך נכנס לחרדות ופחדים בגלל סופת...

כתבות חמות

הדרכה חמה

חדש בחנות ארומהלייף סטייל

המידע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול רפואי מובהר בזאת, שבשום אופן אין לראות במידע המופיע באתר כהמלצה להפסקה או שינוי של טיפול רפואי כלשהו.