סיפורי הצלחה ועדויות

רוחלה רוזנברג | יסוד המעלה, גליל עליון

עדות מוצרים | דוטרה

סדרת דיפ בלו. קופאיבה, לבנדר. לימון. דיפיוזר. סריניטי. מליסה. באלאנס.

בוקר טוב, יום שישי אביבי. חזרתי לעצמי.

בשלישי בערב, יום גשום, יצאתי לרגע לגינה ואז החלקתי בקול חבטה גדול ובצעקת כאב רמה.

נבהלתי ולקח לי כמה דקות על הריצפה, כדי לאזן את הנשימה, לפני שיכולתי לקום ולדדות לתוך הבית.

בגילי המתקדם נפילות הן סכנה של שברים והסתבכות פיזית ורגשית….

בני היקר, שביוזמתו ובזכותו הכרתי את נפלאות דוטרה, חש לעזרי עם לבנדר, קופאיבה ודיפבלו.

אמנם הצלחתי למתן את עוצמת הנפילה בכך ששלחתי הצידה את יד ימין, אבל החבטה ניכרה לאורך כל היד ועד הצוואר והגב. האמה הייתה אדומה לגמרי וחשתי כאבים חזקים בכף היד, מרפק, כתף, צוואר, גב וגם באגן עליו נחתתי. וגם הגבלה בתנועה בעיקר בכתף.

נבהלתי מאוד כי יד ימין שלי דומיננטית וחששתי מהשלכות תיפקוד. אני מרפאה בעיסוק עם ניסיון טיפולי באנשים לאחר נפילות. ישר רצו לי בראש תסריטים על כתף קפואה ודיכאון….

כעזרה ראשונה, מרח בני לבנדר על האמה ותוך מספר דקות האודם פחת משמעותית.

בנוסף עיסה בעדינת את כל היד עם דיפבלו וקופאיבה, תוך כדי שהוא מנחה אותי לנשימות עמוקות ושתיית מים, שלתוכם טיפטף קופאיבה ולימון.

נכנסתי למיטה כאשר הדיפיוזר פועל ומועשר בשמנים מרגיעים: סריניטי, שמלווה אותי כל לילה ושיפר משמעותית את השינה שלי. מליסה, שמרגיעה אותי בהרחה, מיד עם פתיחת הבקבוק. ובאלאנס לאיזון רגשי. ליתר ביטחון לקחתי גם דיפבלו בקפסולה להפחית עוצמת הכאב. הצלחתי להירדם ועברתי את הלילה בשלום.

ביום רביעי נשארתי לנוח. הרגשתי פיזית ורגשית בתהליך החלמה לאחר טראומה והודיתי לאלוהים, לדוטרה ולבן שלי, שיצאתי בשלום מהנפילה הזו. כמובן שהמשכתי להשתמש בשמנים לאורך כל היום וזכיתי לעיסוי שמנים נוסף בערב.  הדיפיוזר ליווה אותי לאורך כל היום והלילה. שאיפה רצופה של השמנים תרמה משמעותית להרגעה ושיפור מצב הרוח.

אני מדגישה את הפאן הרגשי. כמאמנת לאורח חיים בריא אני שמה דגש על איזון גופנפש ומצאתי בדוטרה מענה והשפעה מיטיבה על כל תחומי התפקוד: פיזי, רגשי, מנטלי וחברתי.

ביום חמישי, יום וחצי לאחר הטראומה, קמתי חדשה, עם מוטיבציה לפעילות. ללא סימני חבטה על העור. עדיין מעט כאבים בכתף ובצוואר אבל בהחלט מאפשרים לתפקד. טיילתי עם הכלבים במטעים הסמוכים לשמחתם הרבה של הכלבים שהוזנחו יום לפני. עבדתי בגינה עם שתי הידיים וגם בכל מה שקשור לבישולים במטבח. פיזית ורגשית התגברתי על הטראומה הזו.

אני מודה לבן היקר שלי, שחשף אותי לנפלאות השמנים האתריים הטהורים והאיכותיים של דוטרה, שהוכיחו עבורי במקרים קודמים ובעיקר במקרה הנוכחי, שהיה טראומטי וממש מפחיד מבחינתי ותוך יום וחצי חזרתי לעצמי ואני מרגישה לגמרי מאוזנת (באלאנס) פיזית ורגשית.

תודה, תודה, תודה.