סיפורי הצלחה ועדויות

Lea Frank | ראשון לציון

עדות עסקית | דוטרה

שמי לאה פרנק,
אמא לשתי בנות קטנות. התחלתי לעבוד עם דוטרה לפני קצת יותר משנתיים והיום אני יכולה להגיד בוודאות, שבתקופת משבר הקורונה, ללא דוטרה, אני ובעלי כשני עצמאיים – היינו פשוט קורסים!
על איכות המוצרים בטח אין צורך לדבר. אני מדברת על ההזדמנות העיסקית שדוטרה מציעה לכל אחד ואחת מאיתנו. אני אישית לא מטפלת, לא רופאה ובכלל – כשהתחלתי – לא ידעתי אפילו מה זה שמן אתרי ומה זה ארומותרפיה. אך באתי עם אהבה למוצרים טבעיים, עם סקרנות ובעיקר – סמכתי על החונכים שלי המדהימים – הזוג אורלי וג’וד- שבלעדיהם לא הייתי מגיעה לאיפה שאני נמצאת היום! את העסק הזה אפשר להתחיל בקניית מוצרים לבית בערך באלף ש”ח (כלום כסף בעולם העסקים “הרגילים”) ולהגיע למצב של הכנסה של משכורת ויותר – כל חודש! לי לקח שנתיים, עם השותפים הנכונים והחברה הנכונה וכמובן שיש לי תוכניות איך להכפיל ולשלש את העסק בשנה – שנתיים הקרובות. אז כמו באמרו לי תמיד באוניברסיטה: הזמן הנכון להתחיל הוא תמיד עכשיו! ואני מוסיפה ומדגישה – דווקא עכשיו.
תודה רבה לכל השותפים שלי, לכל הלקוחות, לכל האנשים שהיו איתי ותמכו בי לאורך כל הדרך. הכרתי אנשים מדהימים. זכיתי בידע ובמוצרים משני חיים. תודה מכל הלב.