סיפורי הצלחה ועדויות

יפה לנצמן | ירושלים

עדות מוצרים | דוטרה

און גארד, אורגנו ומשחת השיניים

שלום לכולם!

שמי יפה לנצמן , רציתי לספר לכם על המוצרים המדהימים שיש לנו ,מזה שנים רבות שאני סובלת מבעיות חניכיים , נסיגה חמורה של החניכים  לא מצאתי פתרון לזה וגם לא ראיתי שיש לרופא שיניים פתרון לבעיה.  בזמן האחרון קמתי כל בוקר עם דימום מהחניכיים וגם כאבים בשתל שיש לי  וכל מה שהציע רופא השיניים לא עזר.

הסתקרנתי מאוד כשידעתי שאורלי הולכת לדבר על בריאות הפה ושמחתי כ”כ וחשבתי לעצמי בטח יהיה לdoterra פתרון  מהסיבה הפשוטה שאחרי שראיתי שהמוצרים עזרו לי קודם לכן בבעיות אחרות ואכן כך היה. שמתי שמן און גרד ושמן אורגנו בתוך בקבוקון קטן וטבלתי את מברשת דקה וקטנה בתוך השמן ועשיתי את הניקוי שיניים עם זה,  והנס הגיע כבר בבוקר הדימום מהחניכיים לא היה קיים כלל וגם כאב השיניים עבר השמחה הייתה ענקית וכמובן מיד הזמנתי משחת שיניים  ושמנים נוספים ואני מצחצחת שיניים בכל יום עם המשחה שקיבלתי ואני מאמינה שכך אוכל לשמור על החניכיים והשיניים לשנים רבות.

 

רוצה לקבל עדכונים, כתבות, חדשות, אירועים בלעדים ועוד? השאר/י פרטים לקבלת מידע נוסף ועוד שלל הפתעות בחינם!
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
המידע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול רפואי מובהר בזאת, שבשום אופן אין לראות במידע המופיע באתר כהמלצה להפסקה או שינוי של טיפול רפואי כלשהו.
לא נמצאו מוצרים