סיפורי הצלחה ועדויות

מאיר שמחוני | קיבוץ גינוסר

עדות מוצרים | דוטרה

דיפ בלו ועוד הרבה אחרים

לפני כשנתיים חזרו אלי כאבי גב שהיו לי כבר בעבר כתוצאה מהשירות בטנקים בצה”ל, אלא שהפעם הכאבים היו ממש בלתי נסבלים ויותר מכך הם נמשכו לאורך הרגל השמאלית שלי כך שלא יכולתי לשמור על שיווי משקל וללכת מבלי ליפול. התחלתי להשתמש בהליכון שישמור על יציבותי. שום כדור שלקחתי לא הפחית את הכאבים ולא עזר לי ללכת טוב יותר. זה הטרי, את הדעת.

הגעתי לבית חולים הדסה בהר הצופים לבדיקות אורטופדיות – CT,  MRI ועוד ובסופו של דבר אומר לי הרופא שעלי לעבור ניתוח בעמוד השדרה כי חוליות 4-5L הן החוליות הבעייתיות. כמו כן הוא מספר לי שהסיכוי שאני ארוץ מרתון הוא אפסי וללכת זה 50% סיכוי ו 50% כיסא גלגלים. אמרתי יפה תודה אבל אם איני יוכל להיות בטוח בהליכה לאחר הניתוח איני מתכוון לעשותו. הרופא הסתכל עלי בחמלה ואמר אם כך קנה לך עכשיו כיסא גלגלים מתנייע והתחל לקחת מורפין ואלו יהיו חייך. קמתי והלכתי משם. אכן רכשתי קלנועית מתקפלת שיהיה לי נוח לטיסות שלי לפיליפינים וחזרה, ולשמחתי הגדולה נאלצתי להחזירה עוד בסוף אותו שבוע כי היא לא נפתחה ולא פעלה כשהייתי כבר בדרכי למטוס. בפיליפינים הלכתי לכירופרקט אמריקאי שיש לו קליניקה מאד עמוסה בקניון איילה, קיבלתי 12 טיפולים שלא עזרו במאומה. וכך בפברואר 2018 חזרתי ארצה וד”ר אבי שני הזמין אותי להצטרף אליו לסוף שבוע באילת. סוף שבוע בו ידברו על שמנים אתרים. מאחר וכבר בכרתי שמנים אתרים היה מעניין לבוא ולשמוע משהו חדש, אז הצטרפתי אליו לאילת שם נפגשתי לראשונה עם ג’וד ואורלי ורבים אחרים מ 4U2 וכמובן את השמנים של דוטרה.

בתחילה חשבתי לעצמי, נו עוד חברת שמנים כמו שלוס ואחרים, שמעתי את ההרצאות, הן היו מעניינות אבל לא חידשו כמעט דבר ממה שידעתי על השמנים. ביום שישי הגיע ד”ר איתן לוי והודיע שהוא מוכן עד שבת לטפל ב2-3 אנשים, חצי שעה כל אחד במחיר של 200 ₪. לא זול, אבל אני חשבתי לעצמי, זה הזמן לבדוק אם השמנים הללו בכלל שווים משהו או שהם עוד שמנים כמו אלו שאני מכיר כבר שנים. ד”ר איתן עיסה אותי עם השמנים והמקלות שהוא אוהב לעסות אתם במשך חצי שעה. כאב אבל חשתי יותר ויותר רגיעה של הכאבים הפנימיים. בסיום הטיפול קמתי ממקומי וחזרתי למקום בין המקשיבים להרצאה. שמתי לב שכולם מסתכלים עלי בעיניים פעורות לרווחה, לא הבנתי מדוע, עד שאחת הנשים שאלה אותי “היכן ההליכון שלך?” רק אז שמתי לב שחזרתי לשורות ללא ההליכון ובהליכה ישרה וטובה. ההליכון נשאר ליד המיטה שעליה ד”ר איתן טיפל בי. למחרת כשקמתי לא הזדקקתי להליכון, ובכך אפשר לומר שתמו ימי ההליכון אצלי. הסתבר לי באחת שהשמנים של דוטרה אינם כמו השמנים שהכרתי. בשמנים אלו יש נס גדול, משתמשים בטיפה או שתיים ולא ב 15 טיפות והטיפול נעשה בצורה נפלאה.

כשחזרתי אחרי שבועיים לפיליפינים, לקחתי עמי שמן וקרם של דיפ בלו וגם קופסא של קפסולות דיפ בלו. במשך חודש ימים הקפדתי לקחת 2 קפסולות ביום, בוקר וערב קפסולה, למרוח את השמן והקרם על הרגל במקומות הכאב. אחרי חודש, נסעתי לבית הכנסת ביום שישי הולכתי 4 ק”מ ברגל מהמקום שהאוטובוס הוריד אותי עד לבית הכנסת של חב”ד. כשסיפרתי לאנג’ל שהלכתי 4 ק”מ וסך הכל עשיתי שתי הפסקות קצרות בדרך, היא לא האמינה שהשמנים הללו כל כך טובים. מאז איני לקוח יותר את הקפסולות או את הטיפות פשוט כי איני זקוק להן, אם זאת הם נמצאים תמיד בתיקי שמא אוכל לעזור למישהו אחר שסובל כאבים כמו שסבלתי.

עכשיו אחרי שנתיים, אני חוזר על הטיפול ליתר ביטחון, כדי להקדים תרופה למכה. דרך אגב רק לומר שאני היום בן 76.

כמובן שמיד באותו כינוס באילת נרשמתי לדוטרה והפכתי למטפל מפיץ של מוצרי דוטרה, מתחתי יש כבר כמות לא גדולה של אנשים משתמשים בדוטרה ומשווקים דוטרה, ועוד ידי נטויה להגדיל את העסק החדש הזה שלי לעסק עוצמתי מכל הבחינות – הן מהבחינה הבריאותית של האנשים שאגייס להשתמש בדוטרה והן מהבחינה העסקית שהעסק הזה מאפשר לצמוח, ובמיוחד מזה שהעסק הזה מאפשר לי בגילי 76 להיות פעיל ולא לשבת בבית ככלי שאין בו חפץ. שוב תודה לדוטרה על האפשרויות שהיא פתחה בפני דרך המרכז לאיכות חיים 4u2.

תודה לד”ר אבי שני שהכיר לי את 4u2,   את ג’וד ואורלי, ואת השמנים של דוטרה עמם אני עושה הרבה מאז שהכרתי אותם. אין כמו דוטרה בשמנים טהורים ואמיתיים.

תמונה