ד”ר מיכאל קונסטנטינובסקי – איך הכל התחיל? (תצוגה מקדימה)

image_pdfimage_print

ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי, מנוירולוגיה לאיזון רגשות באמצעות שמנים 🙂 למה? ואיך הכל התחיל?

במשך עשרות שנים, חוקרים ומדענים רבים לומדים על הרגשות האנושיים בגלל האופי המסתורי שלהם והתפקיד החיוני שהם משחקים בחיי היומיום שלנו.
רוב המדענים מסכימים שרגשות הם תגובות מורכבות, רב-עובדתיות המופעלות על-ידי וגירויים ומנגנונים מרובים.
זה מסביר מדוע רגשות כה מורכבים ומסתוריים – הם רב-מעשיים, כלומר, הם תלויים במגוון גורמים או נסיבות. הרגשות הם גם מסובכים כי הם יכולים להיות מופעלים על ידי גורמים גורמים ו\או גירויים שונים.

במילים פשוטות, רגשות הם התגובה שלכם לסביבה שלכם. “סביבה” זו כוללת את המיקום הפיזי שלכם, את האנשים הסובבים אתכם, וכל הפעילויות שבהן אתם עוסקים, ועשרות גורמים אחרים (הן בתוך ומחוץ לשליטה שלכם). המוח שלכם מעבד את הגורמים הללו ומחליט כיצד להגיב רגשית. תגובה זו תוביל בדרך כלל לאיזושהי פעולה, והיא מבוססת בדרך כלל על החוויות הקודמות שלכם ועל האינסטינקטים ההישרדותיים שלכם.

כאמור, רגשות ותגובות ישתנו מאדם לאדם בגלל האישיות הייחודית שלנו וחוויות החיים שלנו. אישיותו וניסיונו של הפרט ישפיעו על האופן שבו הם תופסים גירויים וסביבתם. זו הסיבה שלכל אחד מאיתנו יש תגובות ייחודיות ודרכי התמודדות עם רגשות – אותו דבר גירויים יכולים להיות נתפסים בצורה שונה על ידי שני אנשים.

הסקרנות הטבעית והרצון העז לתרום לסביבה הובילו את ד”ר מיכאל קונסטנטינובסקי במסלול פתלתל ומעניין שעובר דרך הרפואה המערבית כנוירולוג צעיר . ,בברית המועצות לשעבר להתמחות ברפואה סינית ורפואת ספורט כרופא הראשי של נבחרת ההתעמלות האומנותית של ברית המועצות ובהמשך ישראל גם

במהלך הדרך נחשף ד”ר מיכאל לרפואת הצמחים, לכוחם של השמנים האתרים הטהורים ולהשפעתם המיוחדת על הגוף ועל נפש האדם, הצורך למצוא פתרונות ייחודיים לאתגרים שמביאה איתה העבודה עם ספורטאים תחרותיים הובילה את ד”ר מיכאל להעמיק את הידע בתחום רפואת הצמחים, השמנים האתרים והכלים שיכולים לסייע לתמוך בצד המנטאלי והנפשי של האדם ואפילו להכשיר את עצמו כמנוטור בין לאומי לאופונופונו שהתפתחה בהוואי ולהיות מוסמך על ידי ד”ר ג’ו ויטאלי הידוע

במהלך הקורס יעניק ד”ר מיכאל קונסטנטינובסקי בצורה קלה מהניסיון והידע הרחב שלו כרופא מערבי, מטפל ברפואה טבעית ואינטגרטיבית, כמומחה ברפואת   צמחים ושמנים אתרים, שהתמחה לאורך שנים בצד המנטאלי והנפשי של האדם, כלים פשוטים ואפקטיבים להבנה כיצד להפיק את המירב מערכת הרגשות של חברת dōTERRA

לפניך מגוון אפשרויות לשיתוף הדף:

שאלות ותשובות בצ׳אט על ארומתרפיה רגשית עם dōTERRA

נראה שאינך מחובר! אם הינך לומד/ת את ההדרכה יש להתחבר כאן לצפייה. גם אם לא, תוכל תוכל להירשם כאן לעוד המון הפתעות
חזרה אלארומתרפיה רגשית עם dōTERRA
רוצה לקבל עדכונים, כתבות, חדשות, אירועים בלעדים ועוד? השאר/י פרטים לקבלת מידע נוסף ועוד שלל הפתעות בחינם!
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
המידע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול רפואי מובהר בזאת, שבשום אופן אין לראות במידע המופיע באתר כהמלצה להפסקה או שינוי של טיפול רפואי כלשהו.