ארומתרפיה רגשית עם dōTERRA

היי תוכן זה הוא בתשלום! אם כבר רכשת את המוצר, יש להתחבר כאן, במידה ולא בוא/י תראה מה יש לנו להציע

לקבוצת ההדרכה

ארומתרפיה ככלי לאיזון רגשות

לא משנה הגיל שלנו, אורח החיים, או המיקום הגיאוגרפי, ישנו מכנה משותף אחד לכל בני האדם בפנים, כולנו חווים רגשות כל יום. רגשות הם חלק בלתי נמנע מלהיות אנושי, ויש להם השפעה רצינית על אושרנו ורווחתנו. למרות שרגשות הם מסתוריים במקצת, הם יכולים להיות מאופיינים כקומפלס רגשות מורכב עם שונות מאדם לאדם.

כי לכל אחד מאיתנו יש אישיות ייחודית ומערכת ייחודית של חוויות אישיות, כל אחד מאיתנו יחווה רגשות בדרכים שונות. לכל אחד מאיתנו יש שיטות שונות להגיב ולהתמודד עם רגשות, וכל אדם מציג את רגשותיו קצת אחרת.

בעוד שהרגשות שלנו יכולים להשפיע על איכות החיים שלנו בכמה דרכים, אנו יודעים שהם משפיעים מאוד על עיצוב המניעים שלנו - שיכולים לעצב את ההתנהגות שלנו ואת דרך החשיבה שלנו. לתגובות שלנו לרגשות יכולות להיות השפעות שליליות או חיוביות על איכות החיים שלנו, בהתאם לאופן שבו אנו בוחרים להגיב על סמך האישיות או החוויות שלנו.

ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי רופא נוירולוג בהכשרתו ומומחה לרפואת ספורט, ארומתרפיה ורפואת סינית, ילווה אותך במסע המופלא להבנת עולם הרגשות, הארומתרפיה וכיצד היא יכולה לסייע גם לך באיזון הרגשות וההתמודדות היום יומית עם "רכבת ההרים" הרגשית

היי תוכן זה הוא בתשלום! אם כבר רכשת את המוצר, יש להתחבר כאן, במידה ולא בוא/י תראה מה יש לנו להציע

נושאים

1ד”ר מיכאל קונסטנטינובסקי – איך הכל התחיל? (שיעור ניסיון)

אורך השיעור: 6 דקות רמת קושי: קל

ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי, מנוירולוגיה לאיזון רגשות באמצעות שמנים :) למה? ואיך הכל התחיל? במשך עשרות שנים, חוקרים ומדענים רבים לומדים על הרגשות האנושיים בגלל האופי המסתורי שלהם והתפקיד החיוני שהם משחקים בחיי היומיום שלנו. רוב המדענים מסכימים שרגשות הם תגובות מורכבות, רב-עובדתיות המופעלות על-ידי וגירויים ומנגנונים מרובים. זה מסביר מדוע רגשות כה מורכבים ומסתוריים -...
רוצה לקבל עדכונים, כתבות, חדשות, אירועים בלעדים ועוד? השאר/י פרטים לקבלת מידע נוסף ועוד שלל הפתעות בחינם!
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
המידע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול רפואי מובהר בזאת, שבשום אופן אין לראות במידע המופיע באתר כהמלצה להפסקה או שינוי של טיפול רפואי כלשהו.