קורס ארומתרפיה מעשית און ליין

Or התחבר to access your purchased courses
image_pdfimage_print

ברוכים הבאים לקורס ארומתרפיה מעשית און ליין.

עידן הטכנולוגיה ולימוד מהנוחות של הבית הפך את העולם האקדמי לזמין יותר, יעיל יותר ומושך יותר.

.בעולם בו אנו חיים הזמן הפך להיות משמעותי ביותר כאשר יש לנו כל כך הרבה משימות להשלים במהלך היום, השבוע, החודש והשנה.

לכן לימודים מרחוק און ליין הפכו ליותר פופולאריים בשנים האחרונות.

קורסים פרונטליים בכיתה מוגבלים בזמן,  במסגרת השעות המתוכננות מראש על המרצה להספיק להעביר את החומר. לעיתים הוא מספיק ואף יותר ולעיתים לא. למה? כי מישהו מהמשתתפים שואל שאלה שמעכבת, כי יש הפסקת קפה שמתארכת, כי פתאום קופץ החשמל. בקורסים אונליין תוכלו לצפות בכל שיעור ושיעור במלואו ובלי הפרעות. ניתן לעצור כל שיעור ולהמשיך את הצפייה במועד מאוחד יותר.

יתרונות הקורס ארומתרפיה מעית און ליין:

  1. זמינות – הקורס זמין לכם 24/7 לצפיה בשעות ובזמנים הנוחים לכם כל שיעורי הקורס זמינים לכם לצפייה מתי שרק תתפנו אליו. בלי לחץ, בלי להפסיד ועם האפשרות לצפות כשאתם בשיא הריכוז והערנות שלכם ולא מותשים אחרי יום עבודה.
  2. לומדים בקצב שלכם – בקורס אונליין תוכלו לצפות בכל שיעור ושיעור במלואו ובלי הפרעות. ניתן לעצור כל שיעור ולהמשיך את הצפייה במועד מאוחד יותר.
  3. ניתן לצפות שוב ושוב – צפיתם בשיעור ומשהו שם לא היה מובן? חוזרים אחורה. רוצים להיזכר במשהו שנלמד באחד השיעורים הקודמים? צופים בו שוב. בניגוד לקורסים פרונטליים בהם לא ניתן לחזור על החומר, עם קורסים דיגיטליים תוכלו לצפות שוב ושוב באותו השיעור. ניתן לעצור את השיעור ולהמשיך בכל רגע נתון, לסכם לעצמכם, לתרגל ולבצע כל פעולה שתסייע לכם להבין את החומר במלואו.
לפניך מגוון אפשרויות לשיתוף הדף:

Modules

פרק ראשון - מבוא לארומתרפיה

ארומתרפיה היא שילוב של ניחוח /"ארומה" עם טיפול בגוף, בנפש או במצב חברתי "תרפיה". זו אחת משיטות הטיפול של רפואה אלטרנטיבית (נקראת גם "רפואה משלימה"), שבה משתמשים בשמנים אתריים ובשמני בסיס (או שמני ירקות) עשויים מפרחים ארומטיים, צמחי מרפא, צמחי תבלין, שורשים ועצים. הארומתרפיה היא שם כללי המתייחס אל המסורות השונות של שימוש בשמנים חיוניים, לעתים בצירוף פרקטיקות נוספות מרפואה אלטרנטיבית והשקפות רוחניות. ארומתרפיה היא תורת רפואה הוליסטית ולכן... ניתן לשפר באמצעותה כמעט כל מצב בריאותי. היא יעילה להפגת מתח נפשי, ריכוז, טיפול בבעיות שרירים, הפרעות בעיכול ומחלות עור... השמנים מעבירים לגוף את התכונות המרפאות של הצמחים באמצעות חוש הריח דרך הריאות, אוסמוזה באמבט מים, מריחה על העור, וחדירה למחזור הדם.

נושאים

פרק שני - משפחות

עקרונות היישום של הארומתרפיה והחלוקה למשפחות צמחים בפרק הזה נלמד על משפחות הצמחים, המאפיינים המיוחדים של כל משפחה והדרך ליישם את התובנות כדי לייצר את השימוש הנכון והמדוייק יותר בשמנים האתרים בגוון רחב של תחומי החיים

נושאים

פרק שלישי - תערובות

נושאים

פרק רביעי - ארומה טאץ'

נושאים

שיעורים מוקלטים - קורס ארומתרפיה מרץ 2020

נושאים

שאלות ותשובות בצ׳אט על קורס ארומתרפיה מעשית און ליין

נראה שאינך מחובר! אם הינך לומד/ת את ההדרכה יש להתחבר כאן לצפייה. גם אם לא, תוכל תוכל להירשם כאן לעוד המון הפתעות
רוצה לקבל עדכונים, כתבות, חדשות, אירועים בלעדים ועוד? השאר/י פרטים לקבלת מידע נוסף ועוד שלל הפתעות בחינם!
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
המידע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול רפואי מובהר בזאת, שבשום אופן אין לראות במידע המופיע באתר כהמלצה להפסקה או שינוי של טיפול רפואי כלשהו.
לא נמצאו מוצרים