ארומה לאב Arōma Lōve

בצרפת של המאה ה-19 להינשא בעונת האספרגוס נחשב למזל טוב, כמו כן היו נוהגים להאכיל את החתן והכלה בכמות נכבדה של אספרגוס כדי להגביר בהם את תחושת הגירוי. הרבה בזכות צורתו הפאלית הזקופה והארוכה, נחשב האספרגוס למעורר מיני. בנוסף, האספרגוס עשיר בחומצה פולית המשפיעה על יצירת תאי זרע חדשים.

ההודים ממליצים על שתיית מיץ ג'ינג'ר כתרופה נגד אימפוטנציה. התבלין ממריץ את זרימת הדם, מסייע להגברת האון ויוצר תחושת חמימות בגוף. באירופה, בתולות צעירות אפו לחם זנגביל משום שהאמינו שיקרב אליהן את החתן המבוקש.

בספר הקאמה סוטרה מתוארות שיטות להעלאת היצר המיני גם על ידי שימוש ברקיחות העשויות מצמחים שונים.

בדת ההינדו מאמינים כי חלב ודבש משפרים את האון הגברי וכמו כן ממליצים על משחות פלפלים המגבירות את זרימת הדם במקומות הרצויים, אצל גברים משחת הפלפלים מאריכה את זמן הזיקפה ואצל נשים המשחה מגבירה את היצר המינית.

המנגו, על פי האמונה האפריקאית, הוא גלגולם של האשכים בטבע. הוא נחשב כמעורר מיני בעיקר בגלל ריחו העז, טעמו המיוחד והאקזוטיות הסקסית המסתתרת בשמו.

האצטקים האמינו וקראו לעץ האבוקדו נקרא "עץ האשכים התלויים". ומחזק את האון הגברי. והשתמשו באותה מילה לפרי ולאשכים, באבוקדו יש כמות גדולה של ויטמין E  שמגביר את זרימת הדם לאיברי המין

מונטזומה, מלך האצטקים (מצרכני השוקולד הראשונים) נהג לשתות כמויות גדולות של משקה על בסיס פולי קקאו בטרם ביקר בארמון הנשים שלו.

🙂   ישנו קשר ישיר בין ריח לבין מה שאנחנו קוראים כיום, אהבה

אירועים קרובים

עתידי Events

יוני 2019
19 יוני
מלון דן פנורמה תל אביב, רחוב קאופמן 10
תל אביב, Israel
+ מפת גוגל
חינם

כנס הארומתרפיה הגדול בישראל במלון דן פנורמה

 אורלי ויהודה סער מייסדי המרכז לאיכות חיים 4u2 צוות המייסדים דוטרה ישראל dōTERRA Israel Founders Group ד"ר מרק רוסנובסקי רופא נבחרת ישראל בכדורגל במשך 40 שנה יקיר עיריית תל אביב  איגור לרנר מהנדס מזון צוות המייסדים דוטרה ישראל dōTERRA Israel Founders Group 19:00 - 19:30 התכנסות באולם יהודה, נא להגיע עם ברקוד לסריקה בטלפון(הגיע אליך...

ראה עוד »

כתבות אחרונות

שמנים אתריים טהורים, תערובות לנשים ולגברים

תערובת שמנים ארומתית בשבילו תערובת להגברת חשק מיני 4 טיפות תפוז בר 2 טיפות ורד או גרניום 1 כף שמן קוקוס מזוקק FCO אופן השימוש: מורחים בגב, בצוואר בשורש כפות הידיים ובכפות הרגליים תערובת להגברת ביצועים מיניים 3 טיפות ילאנג ילאנג 2 טיפות סנדלווד/אלמוג 1 כף שמן קוקוס מזוקק FCO אופן השימוש: מורחים בגב, בצוואר בשורש כפות...

מי יודע מהי אהבה 🙂

אהבה היא קבוצת רגשות וחוויות הקשורות לתחושה של חיבה עזה או אחדות עמוקה כלפי ישות כלשהי: אדם, בעל-חיים, חפץ ואף רעיון. אהבה מאופיינת בגעגועים, חיפוש אחר קרבת הנאהב, דאגה לו ובקשת טובתו. האהבה יכולה גם להתבטא בצורה רכושנית ולפעמים אף אובססיבית כלפי הנאהב. אהבה לרוב אינה כפופה לרצונו של האוהב. כאשר האהבה אינה ממומשת, היא...

כתבות חמות

הדרכה חמה

חדש בחנות ארומהביוטי

המידע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול רפואי מובהר בזאת, שבשום אופן אין לראות במידע המופיע באתר כהמלצה להפסקה או שינוי של טיפול רפואי כלשהו.