ארומה לאב Arōma Lōve

בצרפת של המאה ה-19 להינשא בעונת האספרגוס נחשב למזל טוב, כמו כן היו נוהגים להאכיל את החתן והכלה בכמות נכבדה של אספרגוס כדי להגביר בהם את תחושת הגירוי. הרבה בזכות צורתו הפאלית הזקופה והארוכה, נחשב האספרגוס למעורר מיני. בנוסף, האספרגוס עשיר בחומצה פולית המשפיעה על יצירת תאי זרע חדשים.

ההודים ממליצים על שתיית מיץ ג’ינג’ר כתרופה נגד אימפוטנציה. התבלין ממריץ את זרימת הדם, מסייע להגברת האון ויוצר תחושת חמימות בגוף. באירופה, בתולות צעירות אפו לחם זנגביל משום שהאמינו שיקרב אליהן את החתן המבוקש.

בספר הקאמה סוטרה מתוארות שיטות להעלאת היצר המיני גם על ידי שימוש ברקיחות העשויות מצמחים שונים.

בדת ההינדו מאמינים כי חלב ודבש משפרים את האון הגברי וכמו כן ממליצים על משחות פלפלים המגבירות את זרימת הדם במקומות הרצויים, אצל גברים משחת הפלפלים מאריכה את זמן הזיקפה ואצל נשים המשחה מגבירה את היצר המינית.

המנגו, על פי האמונה האפריקאית, הוא גלגולם של האשכים בטבע. הוא נחשב כמעורר מיני בעיקר בגלל ריחו העז, טעמו המיוחד והאקזוטיות הסקסית המסתתרת בשמו.

האצטקים האמינו וקראו לעץ האבוקדו נקרא “עץ האשכים התלויים“. ומחזק את האון הגברי. והשתמשו באותה מילה לפרי ולאשכים, באבוקדו יש כמות גדולה של ויטמין E  שמגביר את זרימת הדם לאיברי המין

מונטזומה, מלך האצטקים (מצרכני השוקולד הראשונים) נהג לשתות כמויות גדולות של משקה על בסיס פולי קקאו בטרם ביקר בארמון הנשים שלו.

🙂   ישנו קשר ישיר בין ריח לבין מה שאנחנו קוראים כיום, אהבה

אירועים קרובים

עתידי אירועים

אין כרגע אירועים קרובים.

כתבות אחרונות

שמנים אתריים טהורים, תערובות לנשים ולגברים

תערובת שמנים ארומתית בשבילו תערובת להגברת חשק מיני 4 טיפות תפוז בר 2 טיפות ורד או גרניום 1 כף שמן קוקוס מזוקק FCO אופן השימוש: מורחים בגב, בצוואר בשורש כפות הידיים...

מי יודע מהי אהבה 🙂

אהבה היא קבוצת רגשות וחוויות הקשורות לתחושה של חיבה עזה או אחדות עמוקה כלפי ישות כלשהי: אדם, בעל-חיים, חפץ ואף רעיון. אהבה מאופיינת בגעגועים, חיפוש אחר קרבת הנאהב, דאגה לו...

כתבות חמות

הדרכה חמה

חדש בחנות ארומהביוטי

לא נמצאו מוצרים